سناتور ایالتی از فرماندار می خواهد که در مورد نیروهای سوگند در اجرای قانون و ارتش تحقیق کند


سناتور ایالت بروکلین ، زلنور میری ، از کتی هوچول ، فرماندار نیویورک خواست تا تعهد افراط گرایی را “ریشه کن” کند پس از آنکه گزارش WNYC / Gothamist پیوندهای واضحی بین نیروهای انتظامی و نظامی نیویورک و نگهبانان سوگند ، گروه مسلح و ضددولتی که اعضای آن را نشان می دهند ، نشان داد. در قیام کنگره آمریکا در ژانویه نقش ایفا کنند.

میری در نامه ای که روز جمعه به فرماندار ارسال کرد ، شبه نظامیان افراطی را “تهدید جدی برای امنیت عمومی” خواند و از هوچول خواست تا روشن کند که چه اقداماتی برای تحقیق و شناسایی اعضای گروه در صفوف نیروها انجام می شود. ارتش در ایالت

میری در این نامه می گوید: “نیویورکی ها باید اطمینان داشته باشند که کسانی که به محافظت از جوامع ما سپرده شده اند مخالف مشترکی با خشونت های افراطی و ملی گرایی شبه نظامی هستند.”

سناتور به طور خاص گزارش داد ادوارد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک ، که نام او در پرونده اعضایی که توسط گروه هک شده و به یک سازمان غیر انتفاعی متمرکز شده بود ، با تمرکز بر شفافیت اینترنت ، که او هفته گذشته داده ها را ارسال کرد ، ظاهر شد.

گارد نیویورک یک نیروی داوطلب ایالتی است. کیروز به فرماندار گزارش می دهد و همچنین یک کارمند غیرنظامی در بخش امور نظامی و دریایی ایالت نیویورک است و بر 20000 سرباز و نگهبان در سراسر کشور نظارت دارد.

کیروز در ایمیلی به WNYC / Gothamist اعتراف کرد که به The Oath Keepers پیوسته است ، اما می گوید که به طور فعال در سازمان مشارکت نداشته و هرگز در هیچ یک از فعالیت های آن شرکت نکرده است. اما در سوابق ، ورودی مربوط به کارکنان گارد نیویورک به توانایی وی در “استخدام از ارتش نیویورک و گارد هوایی ، گارد ایالت نیویورک و USCG اشاره دارد. [Coast Guard] کمکی. “

در پاسخ به نامه Myrie ، Hazel Crampton-Hays ، سخنگوی فرماندار Hochul ، تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و “وضعیت در گارد نیویورک” است.

کرامپتون-هایس گفت: “فرماندار هوچول در برابر دیدگاه های افراطی و عدم تحمل نفرت انگیز تحمل صفر دارد.”

کی روش بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه Gothamist / WNYC همچنین دو افسر NYPD را نشان داد که به نظر می رسد در شبه نظامیان عضو شده اند ، به همراه ده ها تن از اعضای فعلی و سابق اجرای قانون در سراسر ایالت.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که همه مأمورانی که به گروه وفادار شده اند باید اخراج شوند. شهردار در سخنرانی روز جمعه در برنامه WNYC The Brian Lehrer Show ، گفت که آنها در حال بررسی سرنخ های خاصی هستند ، اما او شهر را به بررسی همه اعضای NYPD برای ارتباطات احتمالی افراطی راهنمایی نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید