سلامت چشم و بدن و بالعکس


سلام دوستان،

این یک استراحت خوب است که من نتوانستم چیزی را در فضاهای وبلاگ خود ارسال کنم … اما اکنون من برگشتم.

ممکن است استدلال عجیب به نظر برسد؟!

خوب ، من من به تازگی از یک بیمارستان منحصر به فرد چشم دیدن کردم. آنچه در این مورد منحصر به فرد بود ، در پایان خواهید فهمید ..

بیمارستان چشم منحصر به فرد در کوتچ

کمی تحریک آلرژیک داشتم ، بنابراین به پزشک مراجعه کردم. این شهر در هیچ شهر بزرگی نبود ، بلکه در کوچ ، گجرات بود.

تجربه من در بیمارستان چشم

به طور معمول ، در جاهای دیگر ، چشم های من بررسی می شود و بر این اساس برخی قطره های چشمی تجویز می شود. با این حال ، در اینجا ، تجربه متفاوت بود.

این چشم پزشک جوان ابتدا چشمان خود را در یک ماشین به طور کامل بررسی کرد. او گفت که این یک تحریک آلرژیک اساسی است. من به او گفتم که مرتباً آن را دریافت می کنم.

دستیارش داشت قبلاً سابقه پزشکی مختصر من را گرفته بودy .. بله ، درست شنیدید ، بیمارستان چشم و شرح حال گرفته شد. من تحت تأثیر قرار گرفتم ، اما گیج نبودم که چرا درخواست شده است …

از این رو، مشاور پزشک ، با توجه به دستورالعمل پزشک ، ارتباط سلامت بدن در چشم و برعکس را برای من توضیح داد.

از آموختن در این بیمارستان چشمگیر یکپارچه که Ayurveda نقش مهمی در درمان داشت ، شوکه شدم.

خوب ، دکتر گفت که تحریک آلرژیک مکرر به دلیل کمی روحیه بدن پیتا در بدن من و یبوست من است.

آیا می توانید تصور کنید؟ مشکل من در بدن در جاهای دیگر چشم های من را تحت تاثیر قرار داده است !!؟ 😳 دکتر گفت که قطره ها به طور موقت من را تسکین می دهند .. به من توصیه شد که یبوست و بدن عمومی پیتا را درمان کنم.

شما باور نمی کنید ، پس از چند هفته درمان ، من می توانم تفاوت را پیدا کنم.

مشاور بیمارستان به من گفت که 70 درصد مشکلات چشمی می تواند ناشی از مشکلات کلی بدن باشد. همه به درمان چشم خالص نیاز ندارند. من فهمیدم که شاخه ای از آیورودا وجود دارد که فقط با چشم ها به نام Shalakya کار می کند …

هدف من از به اشتراک گذاشتن این تجربه کوچک ، ترویج چشم پزشکی آیورودا است به طوری که هم سلامت بدن و هم مراقبت از چشم ما به راحتی مورد توجه قرار می گیرد.

جلسه اطلاع رسانی بود. من آموختم که مانند هر قسمتی از بدن ، چشم نیز تحت تأثیر سلامت کلی بدن است. هر گونه مشکل در بدن بر سلامت چشم تأثیر می گذارد.

من دیدم که گلوکوم ، آلرژی ، رتینوپاتی دیابتی و بسیاری از این بیماری های چشمی را می توان با یک رویکرد یکپارچه درمان کرد. سپس یک تاریخچه پزشکی کامل و برنامه روزانه بیمار به اصلاح آن مشکل کمک می کند ، که به نوبه خود مشکل چشم را برطرف می کند.

دیدگاهتان را بنویسید