سلامتی و جادوی هری پاتر

چرا هری پاتر و دنیای جادویی او توجه بسیاری از افراد از پیر و جوان را به خود جلب کرده است؟ زیرا در دنیای هری می توانیم برای چند لحظه خود را در دنیای دیگری غرق کنیم و جادو را لمس کنیم. هری پاتر یک شخصیت افسانه ای است، اما واقعاً جادویی در زندگی وجود دارد، درست همانطور که هری پاتر به ما نشان داد. سحر و جادو در زندگی و زندگی ما یک بسته بسته، ذهن، بدن و روح است. بخشی از بسته شخصیتی که هستید را نادیده بگیرید یا انکار کنید و جادوی شما، رفاه زندگی شما کاهش می یابد.

شما باید بین بدن، ذهن و روح تعادل داشته باشید. آنها به یکدیگر متصل هستند. وقتی منفی است، افکار و نگرش های شما می تواند بدن و ذهن شما را خراب کند. برعکس، افکار و نگرش های مثبت بدن و ذهن شما را تقویت می کنند. خود فیزیکی شما می خواهد خوب باشد. در واقع، سیستم ایمنی بدن برای درمان بدن شما طراحی شده است. شما دیده اید که بدنتان زمانی که کاغذ بریده شده یا استخوان شکسته یا سرما خورده است، خودش را ترمیم می کند. بیماری خود جسمی شما است که فریاد می زند که آنچه را که برای عملکرد بهینه نیاز دارد دریافت نمی کند. این خود شما از تعادل خارج شده است. بدن شما فقط به ویتامین ها، مواد معدنی و گلیکوترینت ها نیاز ندارد. بیماری سوالاتی را ایجاد می کند. “چرا من از خودم مراقبت نمی کنم؟ چه چیزی را باید در زندگی خود تغییر دهم؟ آیا زندگی من را خوشحال می کند یا استرس دارم؟» این سؤالات را باید به طور مرتب از خود بپرسید، حتی اگر بیماری ندارید.

در زندگی من، تاریکی سفر من با لوپوس جای خود را به نور داد، جادوی زندگی که شاید بدون سفر لوپوس هرگز نمی دیدم. از طریق سفرم با لوپوس (که از آن 2 سال بهبودی را جشن می‌گیرم) جادو را در این دنیا یافتم. و شما هم می توانید! این حق مادرزادی ماست ما باید زندگی کامل و غنی داشته باشیم! در واقع یک زندگی بدون محدودیت

سفر من به سلامتی به من آموخت که چگونه خود را محدود کنیم.

زمانی خودمان را محدود می کنیم که:

1. ناخودآگاه غذا بخورید – بدون اینکه فکر کنیم چه چیزی برای خود فیزیکی ما بهتر است

2. اجازه دهید افکار و نگرش های منفی غالب شوند

3. زندگی غیر اصیل

4. در روابطمان به کمتر رضایت بدهیم

5. ورزش نکردن منظم

6. وقت نگرفتن برای تحت تاثیر قرار گرفتن، سپاسگزار بودن، پس دادن

چند تا از اینها را می توانید بگویید؟ بدون شک (و متأسفانه) این فهرست جامعی از خویشتن داری های ما نیست. مطمئنم با کمی فکر می توانید این لیست را گسترش دهید. شاید به این فکر می کنید که چگونه می توانید خود را محدود کنید و چگونه می توانید خود را “بی محدودیت” کنید! این در ساختن خود “نامحدود” است. با تمایل به تغییر و رشد، با پذیرفتن مسئولیت رفاه کلی خود، جادوی زندگی را در بهترین حالت خود تجربه خواهید کرد.

رژیم لاغری سریع