سقیدنیا: با باشگاه اختلاف داشتیم که حل شد/ امیدوارم تیم ملی در دو بازی آینده جبران کند.


سقیدنیا: با باشگاه اختلاف داشتیم که حل شد/ امیدوارم تیم ملی در دو بازی آینده جبران کند.


به گزارش ایلنا، کمال سغدنیا درباره دیدار امروز بازیکنان و باشگاه گفت: با باشگاه صحبت کردیم و بیرون آمدیم. مشکل و سوء تفاهم در خانواده بوده و برطرف شده است. این به خاطر جریمه جام حذفی نبود و نبود، مسائلی وجود داشت و می خواستیم ببینیم چه زمانی مبلغی را که گفته اند پرداخت می کنند. آقای درویش هم صحبت کردند و همه چیز خوب است.


نیا در خصوص شکست سنگین ایران گفت: تیم انگلیس یکی از قوی ترین تیم ها و مدعی اول قهرمانی است. بازیکنان آنها گران هستند. بازیکنان ما هم زحمت کشیدند و امیدوارم در دو بازی آینده عملکرد خوبی داشته باشند. به هر حال وقتی شرایط بازی سخت می شود از نظر روحی و روانی هم تاثیر می گذارد، فکر می کنم مصدومیت بیرانوند هم تاثیر خودش را داشت و امیدوارم دو بازی آینده بهتر شود.


وی درباره اینکه آیا خبری از بیرانوند دارد یا خیر، گفت: بله از او پرسیدم و حالش خوب بود. باید دید در روز بازی چه اتفاقی خواهد افتاد. شرایط او در آن لحظه خوب بود و خدا رحمتش کند و به تیم کمک کند.


کمال درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس توضیح داد: شرایط تیم ما خوب است، استراحت داشتیم و مربیان برنامه ریزی کردند و انشاالله در دربی مسابقه خواهیم داد. در این برهه زمانی اگر به اردو برویم برای تیم ما بسیار موثر است که بهترین عملکرد را در دربی نشان دهد.


وی درباره تمرین سرخ پوشان در تهرانزار گفت: مدیران باشگاه زحمت کشیدند و زمین تهرانسر را برای ما اشغال کرده اند اما انشاالله بتوانیم خوب تمرین کنیم. امیدواریم در چند جلسه ای که در تهرانسر تمرین می کنیم، زمین کاظمی نیز ریکاوری کند.


انتهای پست/