سریال جدید مبارزه با فساد شبکه سه


سریال جدید مبارزه با فساد شبکه سه

مرتضی رزاق کریمی تهیه کننده سریال «نس نشان» از پایان تصویربرداری این سریال خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیم، مرتضی رزاق کریمی تهیه کننده سریال «نس نشان» گفت: این سریال در ژانر درام خانوادگی-اجتماعی برای گروهی فیلم و سریال شبکه سه تهیه و تولید شده است. “


فیلمنامه و نگارش این سریال از حدود دو سال و نیم پیش آغاز شد و نویسندگان مشترک سریال آزیتا ایرایی و مهدی حمزه هستند.


این سریال جدیدترین ساخته «راما قویدل» کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون است که از شبکه سه پخش می شود.


مرتضی رزاق کریمی درباره این سریال گفت: تیم پژوهشی بیشان نقش ویژه ای دارد زیرا می خواستیم داستان بر اساس واقعیت های جامعه مدرن باشد و برای مخاطب قابل باور و ملموس باشد.


تهیه کننده بی نشان افزود: در این سریال سعی کردیم بیشتر به دغدغه های روزمره مردم بپردازیم.


وی با اشاره به تنوع لوکیشن های سریال به نشان گفت: تصویربرداری این سریال به پایان رسیده و هم اکنون در مرحله صداگذاری و میکس است. برای فیلمبرداری بخشی از سریال هم به کربلا رفتیم.


داستان این سریال درباره روزنامه نگاری منصف و حقیقت گرا است که به طبع حرفه اش به دنبال روشنگری و اطلاعات است و در مبارزه با فساد به دنبال کشف حقیقت است.


نقش این روزنامه نگار پیشکسوت را پرویز فلاحی پور معروف به شهاب ایفا می کند که تلاش می کند صادقانه کار خود را انجام دهد و بر اصول خود و عزم یک فعال رسانه ای وفادار بماند.


راما گاویدل کارگردان سریال با اشاره به ژانر درام خانوادگی این سریال گفت: «بینشان» دارای تیم نویسندگی خوب و فیلمنامه قوی است و داستانی جذاب دارد که می تواند ارتباط خوبی با بینندگان ایجاد کند.


تمام تلاش ما بر این بوده که مکانی را فراهم کنیم که همکاران بتوانند بهترین نقش را در این سریال ایفا کنند.


سعید وزیری کارگردان این سریال نیز درباره صندلی های «بی نشان» گفت: این مجموعه 30 سریالی حدود 78 صندلی دارد و حدود 52 بازیگر در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.


مرامس کاویانی که پس از یکی دو سال دوری از بازیگری در این سریال حضور داشته، نقش مینو همسر شعاب بینشان را بر عهده می گیرد.


از دیگر بازیگران این سریال نیوشا زیگامی است که درباره بازی در سریال بیشان می گوید: سال ها بعد به تلویزیون برگشتم و دلیل آن فیلمنامه خوب است. نقشی است که با قهرمانانی که من بازی می کنم فاصله دارد و برای زنی که در زندگی شخصی با چالش های زیادی مواجه است و در میانه زندگی با چهره شهاب روبرو می شود، نقشی متفاوت است.


مجید واشگانی، نیلوفر پارسا، پرویز فلاحی پور، سعید زارعی، هلنا نگیلو، نیشا زیگامی، مریم کاویانی، مهدی فقیه، کاظم هدی‌آزاد، اکبر رحمتی، رضا ایرانمنش، تومی دانشبه‌زادی، نسین امانی، نسینس امانی


انتهای پیام/