سرویس اتوبوس 100 در مراسم سردار شهید اسکندری برای شهروندان رایگان / مترو در روز عاشورا


سرویس اتوبوس 100 در مراسم سردار شهید اسکندری برای شهروندان رایگان / مترو در روز عاشورا

نماینده حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: 100 اتوبوس ویژه برای مراسم ختم سردار شهید اسکندری و در روزهای نهم و دهم محرم در نظر گرفته شده است و متروی شیراز در روز عاشورا رایگان است.


به گزارش ایلنا، هادی شاه دوست شیرازی افزود: روز دوشنبه 50 دستگاه اتوبوس برای تشییع پیکر مطهر شهید اسکندری و خدمات رسانی به اهالی مستقر می شوند.


وی با اشاره به اینکه تمامی خطوط پارک اتوبوس شیراز در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است، تصریح کرد: به منظور رفاه حال اهالی خدمات پارک اتوبوس از امشب آغاز و در روزهای نهم و دهم محرم الحرام ادامه دارد.


معاون شهردار شیراز افزود: برای رفاه حال عزاداران حسینی ساعت کار مترو در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه تا ساعت 23 همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی خواهد بود.


شاه دوست شیرازی از نصب بیش از 5 هزار پوستر در پارک اتوبوس و تاکسیرانی شهر شیراز خبر داد و گفت: بیش از 500 متر مربع بنر ویژه محرم بر روی بدنه اتوبوس های درون شهری و قطار شهری نصب شده است. و تمام ایستگاه های مترو.. مخصوص عزاداری سالار شهیدان سیاه پوش شده است.


وی افزود: تصاویر مربوط به شهادت سردار شهید اسکندری و ماه محرم به طور گسترده بر روی صفحه واگن های مترو و ایستگاه ها دست به دست می شود.


انتهای پست/