سرنوشت مانند یک رویارویی پیش بینی نشده است که قبلاً هرگز به آن فکر نکرده بودید


سرنوشت مانند یک رویارویی پیش بینی نشده است که قبلاً هرگز به آن فکر نکرده بودید

اکران مردمی «بدون ملاقات قبلی» در پردیس سینمایی چارسو با حضور مصطفی زمانی بازیگر این فیلم برگزار شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فیلم، در این نمایش که به مناسبت جشن تولد مصطفی زمانی برگزار شد، این بازیگر خطاب به حاضران در سالن گفت: خوشحالم که امشب در خدمت شما هستم عزیزم، تاثیرگذار و تاثیرگذار است. متن


او گروه عوامل را «بی خبر» خواند و گفت: «امیدوارم آنچه در این فیلم می بینید شما را به اتفاقاتی که در زندگی تان می خواهید برساند.» رویدادهایی که ما آنها را “سرنوشت” می نامیم. این سرنوشت بر حسب طبیعتی که برای او آفریده شده، همیشه برای هرکسی خوشایند بوده است، اما متأسفانه ما به دنیا، دغدغه‌هایمان و هر چیزی که در ما تأثیر نمی‌گذارد و فکر می‌کنیم برای ما صدق می‌کند، دنبال و ارزش قائل هستیم. ما تابع تقدیر هستیم و اگر آن را بپذیریم به راحتی می توانیم شاد زندگی کنیم.


بازیگر فیلم «بدون قرار» در پایان خاطرنشان کرد: فکر می کنم این فیلم دوست دارد به مردم بگوید که سرنوشت مانند دیدار قبلی است که تا به حال به آن فکر نکرده اید. پس بهتر است نخواهیم و ببینیم که سرنوشت برای او چه تصمیمی گرفته است.


این مراسم با زادروز مصطفی زمانی با حضور تماشاگرانی که بدون اطلاع قبلی به تماشای این مراسم برگزیده بودند به پایان رسید.


در اکران مردمی «بدون هدیه» در پردیس سینمایی چارسو، محمود بابعی فیلمساز نیز حضور داشت.


فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود بابعی محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهری است.


انتهای پیام/