سایپا پرس زمینه ساز توسعه اقتصادی و اجتماعی در مناطق جنوبی تهران است


سایپا پرس زمینه ساز توسعه اقتصادی و اجتماعی در مناطق جنوبی تهران است

معاون استاندار تهران و فرماندار شهرری، سایپا پرس را یکی از شرکت های مهم و تاثیرگذار در منطقه جنوب تهران خواند و اظهار داشت: رشد و ارتقای سایپا پرس زمینه ساز توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه شد. باید حمایت های لازم از صنعت صورت گیرد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سایپا، معاون استاندار تهران و فرماندار شهرری به همراه جمعی از مسئولان محلی در دیدار با مدیرعامل سایپا پرس از خط تولید، ظرفیت و دستاوردهای تولیدی این مجموعه و آن بازدید کردند. مجتمع بخش های مختلف و مجموعه ورزشی سایپا پرس.


در این بازدید حمید زمانی معاون استاندار تهران و فرماندار شهرری به همراه معاون سیاسی امنیتی استانداری کهریزک و جمعی از مسئولان محلی از خطوط تولید، ظرفیت و دستاوردهای تولیدی بازدید کرد.


زمانی در این بازدید گفت: در پی تاکیدات مقام معظم رهبری بر بحث تولید، امروز روحیه خودباوری، تلاش انقلابی و تلاش مضاعف را دیدم. یک خط پر تقاضا را بدون کمک افراد خارجی تکمیل کنید و با تکیه بر توانایی های دوران جوانی خود آن را با فعالیت های برنامه نویسی و اتوماسیون روبات سازی کنید.


وی افزود: با توجه به لزوم تولید محصول با کیفیت، نصب و راه اندازی این خط پرس رباتیک و سایر پروژه های اجرایی در این مجموعه باعث ارتقای کیفیت محصول می شود و جا دارد از زحمات ارزشمند مدیرعامل و همکارانشان تشکر کنم. ” و متشکرم.


مدیرعامل سایپاپرس در این جلسه با تشریح اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات و چالش های اقتصادی این شرکت گفت: خوشبختانه توانسته ایم گامی در جهت سودآوری برداریم و بار دیگر شاهد رونق و شکوفایی اقتصادی سایپاپرس باشیم.


وی افزود: با طرح ها و پروژه های مختلف تولیدی در سایپاپرس و ایجاد خطوط جدید تولید می توانیم نقش مهمی در اشتغال و کارآفرینی در منطقه ایفا کنیم و این شرکت با ظرفیت های زیست محیطی مناسب ظرفیت های زیادی برای گسترش و رشد دارد. ” از فعالیت ها لذت می بریم.


سید مهدی حسینی پور سایپاپرس خطوط تولید و تجهیزات موجود را منحصر به فرد دانست و تولید قطعات پرس با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی را از ویژگی های ضروری محصولات این مجموعه دانست.


در پایان این بازدید، باشگاه ورزشی شاهین سایپاپره مجهزترین مجموعه ورزشی تاریخ سایپاپره توسط معاون جدید استاندار و فرماندار شهرری افتتاح شد.


انتهای پست/