ساپینتو: در همه مسابقات به مبارزه ادامه می دهیم/ می خواهم 4 قهرمانی برای استقلال کسب کنم


ساپینتو: در همه مسابقات به مبارزه ادامه می دهیم/ می خواهم 4 قهرمانی برای استقلال کسب کنم

سرمربی استقلال از بازی تیمش راضی نبود و به تیمش دستور داد تا استراتژی خود را تغییر دهد.


به گزارش ایلنا، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در جلسه معارفه خود اظهار داشت: صبح بخیر ابتدا ممنون. از آقای آیورلو که من را به باشگاه استقلال دعوت کرد و من خیلی خوشحالم که اینجا هستم، یکی از بزرگترین تیم های دنیا، تیمی با حدود 40 میلیون هوادار که از زمان قهرمانی در لیگ فصل گذشته همیشه به قهرمانی عادت کرده اند. . و پیاپی برد..


وی افزود: همیشه آرزوی حضور در اینجا را داشتم و می توانم بگویم یکی از بهترین لحظات و تجربیات زندگی ام بود و امیدوارم بتوانیم با هم یک قهرمانی دیگر کسب کنیم. از اینجا به شما می گویم که ما همیشه روحیه یک مبارز را در همه مسابقات حفظ خواهیم کرد. از همین جا به تیم استقلال، کادرفنی و تیم و آقای فرهاد مجیدی تبریک می گویم.


سرمربی استقلال گفت: آنها کار شگفت انگیزی انجام دادند، من بازی های زیادی از تیم دیدم و باید دوباره تماشا کنم. باید گفت که پیروزی استقلال بر اساس کیفیت بازیکنان است و آنها در دفاع بسیار نزدیک عمل کردند و در کنار هم به صورت خانوادگی جنگیدند. رقابت بسیار شدید بود، آنها هیچ باختی نداشتند، آنها یک فصل عالی را پشت سر گذاشتند.


ساپینتو گفت: «این فرآیندی است که باید طی کنیم. باید سال آینده آن را تکرار کنیم. ما مسئولیت خطیری داریم و همه تلاش می کنند قهرمان شوند. آنها مطمئناً علیه ما ستیزه جوتر خواهند بود. ما باید بیشتر از همیشه آماده باشیم و بیشتر از همیشه احساس مبارزه کنیم. همه باید بگوییم دلیل پیروزی ما شایستگی است و شانس برد داریم. همه ما باید نشان دهیم که باید این روند را ادامه دهیم. این چالشی است که تیم ما با آن روبروست.


او گفت: «وقتی بازیکنان برای اولین روز وارد زمین می‌شوند، باید خیلی عصبانی باشند که ما می‌خواهیم برنده شویم و روند را ادامه دهیم. آنها طعم قهرمانی را دارند و این بسیار سیر کننده است و ما نمی خواهیم آن را از دست بدهیم. همانطور که گفتم همه می دانیم که چالش بسیار بزرگی در پیش داریم و چون با مدیرعامل صحبت می کنم از من کار خاصی نمی خواهید و فقط می خواهم برای استقلال چهار قهرمانی بیاورم.


همه ما یک ذهنیت داریم و دوست نداریم ببازیم. این ذهنیتی است که دوست دارم با آن کار کنم و ادامه دهم. من همیشه این را برای خودم و دیگران خواسته ام و امیدوارم فضای صمیمی تیم باشد و این فضا حفظ شود. فقط به خاطر همین جو است که می توانیم قهرمانی حساب کنیم. اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم.


انتهای پیام/