ساخت هواپیمای مسافربری در اولویت برنامه های سازمان صنعت هوایی قرار دارد


ساخت هواپیمای مسافربری در اولویت برنامه های سازمان صنعت هوایی قرار دارد

سردار سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پی درخواست اکید رئیس جمهور برای ساخت هواپیمای مسافربری به امیر خواجهام فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع پیام داد.


به گزارش ایلنا، از روابط عمومی وزارت دفاع؛ در پی بازدید رئیس جمهور از شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) در اصفهان و دستور طراحی و ساخت هواپیمای مسافربری، وزیر در نامه ای به مدیرعامل سازمان صنعت هواپیمایی دستور اجرای این دستورات را صادر کرد.


متن کامل این گزارش به شرح زیر است:


رییس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع


امیر سرتیپ افشین خیه فرد


سلام


با سعادت حضرت محمد و آل محمد (ص) ضمن ابراز خوشحالی و قدردانی از کارکنان وزارت دفاع به دلیل تحلیف حضرت آیت الله ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حضور پربرکت شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) نماينده وزارت دفاع سازمان صنعت هوانوردي و با صدور دستورات خود مبني بر ساخت و توليد هواپيماهاي مسافربري و تكرار مطالبه خود از حسينيه جماران، جنبش جهادي بلافاصله و به سرعت طرح ها و برنامه هاي اجرايي را براي دستيابي به عوامل راهبردي تدوين كرد.


انتظار می رود حضرت ولی عصر (عج) با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از ساحت مقدس و نورانی قطب کیهان، فرصت و همکاری نزدیک و هم افزایی تمامی توانمندی های کشوری و غیر نهادی را داشته باشند. بنگاه های دانش بنیان، پرسنل وزارت دفاع و ارکان صنعتی توسعه همکاری های دولتی و نظامی و به ویژه اجرای قراردادهای اخیراً منعقده در اسرع وقت و با در نظر گرفتن کلیه الزامات و استانداردهای فنی و امنیتی کشور وزارت دفاع. مبانی مربوطه، روال معمول اقدام و گزارش پیشرفت جهت احضار رئیس جمهور و ملت محترم ایران ارائه شود.


از صمیم قلب امیدوارم با گام نهادن خالصانه به ائمه بر اساس منویات حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا و استمداد از شهدای عزیز و طلب دعای خیر از خانواده محترمشان و ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی، استوار باشید. عمل. اگر خدا بخواهد در این امر خطیر موفق خواهید شد.


انتهای پیام/