ساترا مجوز چه آثاری را صادر کرد؟


ساترا مجوز چه آثاری را صادر کرد؟

«بهشت تبکاران» ساخته مسعود جعفری جوزانی و «چیدمانه» ساخته سید جواد هاشمی از سوی هیئت تولید و نشر ساترا مجوز دریافت کردند.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سترا، روز چهارشنبه 14 مردادماه ساعت 13:30 جلسه هیئت مدیره انتشارات ساترا در ساترا برگزار شد که اعضای حقیقی و حقوقی در آن شرکت کردند. در این نشست حاضران از برنامه «اولین شو» دیگر برنامه رسانه ای «فیلم ناب» نیز دیدن کردند.


همچنین بعدازظهر چهارشنبه شورای صدور پروانه ساخت سریال در ساترا تشکیل شد که اعضای حقیقی و حقوقی در آن شرکت کردند و اعضای شورا طرح ها و سناریوهای دریافتی در دبیرخانه شورا را بررسی کردند.


در این جلسه با پیش نویس فیلمنامه سریال «بهشت تبکاران» به نویسندگی مسعود جعفری یوزانی موافقت شد و فیلمنامه های «تگی»، «سانفرانسیسکو» و «قمارباز» توسط شرکت کنندگان بررسی و مقرر شد کارشناس برگزار شود. ملاقات با نویسندگان


یکی از وظایف اصلی ساترا حمایت و ترویج تولید و توزیع محتوای سالم بومی و متناسب با نیازهای فرهنگی خانواده های ایرانی و اسلامی است و در این راستا جلسات منظم شورای نشر و تولید و هفته نامه برگزار می شود. ساترا و طرح‌های تولید برنامه‌ها و همچنین طرح‌های فیلمنامه سریال و ام‌پی دریافتی در دبیرخانه نظارت و نظارت توسط اعضا بررسی می‌شود.


انتهای پست/