زندگینامه شهید «سید عباس جولایی» منتشر شد


شهیدی منتشر شد

کتاب «راهی به مجنون» روایتی مستند از زندگی شهید سید عباس جولایی اثر جواد کلاته عربی است.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی موسسه انتشارات ایران، «رهی به مجنون» روایتی از زندگی شهید سید عباس جولایی از فرماندهان مهندسین رزمی سپاه در دوران دفاع مقدس است که دوران کودکی وی را به تصویر می کشد. شهادت این سردار بزرگ


این کتاب حاصل ده ها ساعت مصاحبه با خانواده، همکاران و دوستان این شهید والامقام و تحقیق درباره زندگی وی است. شهید جولایی یکی از فرماندهانی بود که در ساخت و نصب پل معروف خیبر نقش اساسی داشت. در دوران خدمت در ارتش و جنگ منشأ آثار بسیاری بود. همانطور که محسن رفیق دوست وزیر وقت سپاه در مراسم تشییع پیکر شهید سید عباس جولایی کلید اقتدار سپاه گفت. با شهادت او موتور وزارت سپاه خاموش شد».


جواد کلاته عربی پیش از این کتاب های «چشمت در دریا نیست»، «در هیاهوی سکوت»، «ماجرای عجیب جشن تولد» و … منتشر شده است و در عرصه فیلم و سینما نیز فعالیت داشته است. تحقیق تلویزیونی در آثاری مانند فیلم «ایستاده در غبار».


موسسه فرهنگ مطبوعات ایران رهی به مجنون را در 120 صفحه با قیمت 40000 تومان منتشر و روانه بازار کرده است. علاقه مندان می توانند این کتاب و آخرین نسخه های آن را به آدرس https://ketabir.com/ تهیه کنند.


انتهای پیام/