زمان ها ، کارت های مبارزه ، برنامه ها ، مکان های مشاهده زندهUFC Fight Night: Barboza در مقابل Live در لاس وگاس ، نوادا این چیکادزه است!

رویداد امشب که به UFC Vegas 35 نیز معروف است ، مسابقه بسیار مورد انتظار ادسون باربوزا و گیگا چیکازه در وزن سبک وزن را شامل می شود. باربوزا (22-9) با شکست شین بورگوس در UFC 262 در ماه مه در دو برد متوالی قرار دارد. چیکادزه (13-2) دارای هشت بازی برد است ، آخرین شکست اوستین اسپرینگر در ژوئن 2018 بود. همانطور که ESPN گزارش داد ، پیروزی باربوزا ، که هرگز برای قهرمانی مبارزه نکرده بود ، او را در مبارزه قهرمانی قرار داد. چه کسی با پیروزی از هشت ضلعی خارج می شود؟ زمان نشان خواهد داد.

UFC Fight Night امشب ساعت چند است؟ UFC Fight Night: Barboza vs. چگونه می توانم چیکادزه را به صورت زنده تماشا کنم؟ در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید آمده است.

UFC Fight NIGHT امشب ساعت چند است؟

UFC Fight Night امشب (28 آگوست) ساعت 7 بعد از ظهر EST در ESPN+ با مقدماتی آغاز می شود. کارت اصلی ساعت 10 شب EST در ESPN و ESPN+شروع می شود.

UFC FIGHT NIGHT: BARBOZA VS CHIKADZE FIGHT CARDS:

باربوزا در مقابل کارت امشب Fight Night با Chikadze شامل مسابقه بعدی است.

  • برایان نبرد در مقابل گیلبرت ایرواین
  • ریکی تورسیوس در مقابل بردی هیث استند
  • کوین لی در مقابل دانیل رودریگز
  • آندره پتروسکی در مقابل مایکل گیلمور
  • مخمود مرادوف در مقابل جرالد مرشارت

کارت کامل را می توانید در وب سایت UFC پیدا کنید.

UFC FIGHT NIGHT: BARBOZA VS CHIKADZE LIVE محل برگزاری:

Fight Night: Barboza در مقابل ESPN ، Watch ESPN یا برنامه ESPN در صورت داشتن کابل ورود معتبر می توانید کارت های اصلی مسابقات چیکادزه را به صورت زنده تماشا کنید. همچنین می توانید رویدادها را با اشتراک فعال در یک سرویس پخش جریانی برتر که ESPN ارائه می دهد ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، Sling TV ، AT&T TV NOW یا YouTube TV پخش کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایشی رایگان را برای مشترکان واجد شرایط ارائه می دهند.

اگر می خواهید مسابقات مقدماتی را پخش کنید ، تنها گزینه شما ESPN+است. ESPN+ با قیمت 6.99 دلار در ماه ، 69.99 دلار در سال یا 13.99 دلار در ماه به عنوان بخشی از بسته دیزنی در دسترس است.

برنامه شب مبارزه UFC آینده:

  • UFC Fight Night: Brunson vs. Till: شنبه 4 سپتامبر ، 4 بعد از ظهر EST ESPN+
  • UFC Fight Night: Smith vs. Spann: شنبه ، 18 سپتامبر ساعت 7 عصر EST در ESPN+
  • UFC Fight Night: Santos vs. واکر: شنبه ، 2 اکتبر ، ساعت 6 عصر EST در ESPN+

دیدگاهتان را بنویسید