زباله های رسانه فارس قبور مطهر شهدا


زباله های رسانه فارس قبور مطهر شهدا

همزمان با آغاز هفته خبرنگار، اصحاب رسانه استان با حضور در گلزار شهدای این کلانشهر، به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای خبرنگار ادای احترام کردند و محل را گلباران کردند.


به گزارش ایلنا، جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در امور اجتماعی با همراهی خبرنگاران در برنامه نثار تاج گل بر مزار شهدا و پاسداری از روز خبرنگار اظهار داشت: رسالت خبرنگار، رسالت خطیر و عظیمی است.


سرهنگ امیر یحیدی با بیان اینکه اگر نقش پیام آور دشت کربلا را از این عرصه برداریم شاید اثری و حرفی از قیام عاشورا نباشد، گفت: امروز اگر نتوانیم رسالت بزرگ همه را به انجام برسانیم. روزنامه نگاران، به ویژه خبرنگاران مصمم، مسئولیت جنگ رسانه های جمعی که متعلق به شرکت های بزرگ رسانه ای هستند، نقش ما از بین خواهد رفت.


این نظامی خاطرنشان کرد: حقیقت در دنیا با همت فراوان خبرنگاران متعهد از بین نرفته است و نور و حقیقت این مأموریت توسط حضرت سیدالشهدا علیه السلام انجام شد و امروز نیز در حال گسترش است. دلهای مشتاقان جهان به سوی این نور معطوف است.


جانشین فرمانده سپاه فجر فارس ابراز امیدواری کرد این راه با شهدای خبرنگار ادامه یابد.


جاهدی با بیان اینکه امیدواریم رسالت دینی و انقلابی خود را به خوبی انجام دهیم، بار دیگر ابراز امیدواری کرد که بتوانیم پرچم برافراشته شهدا را حفظ کنیم.


رئیس بسیج رسانه فارس هادی رضایی گفت: امروز بر سر مزار شهدا گرد هم آمده ایم تا با آرمان های اسلام، انقلاب و شهدا میثاق جدیدی ببندیم، گفت: هفته خبرنگار را با زیارت قبور آغاز می کنیم. از شهدای خبرنگاران، چرا که روح بلند این شهدا در کنار مجاهدان و ملت ایران بوده و هستند. پخش هفته خبرنگار با گلباران قبور شهدای خبرنگاران فارس آغاز شد.


در این مراسم مدیران مسئول، دبیران، خبرنگاران و عکاسان رسانه های گروهی فارس با شهدا تجدید عهد و پیمان کردند.


انتهای پست/