‘ریوردیل’ اشلی موری مصاحبه “بازگشت پسیکات ها” خرابکاران


پس از مدت ها ، Pussycat بازگشت! گروه نمادین Archie Comics در پشت صحنه The CW قرار داشت. رودخانه بعد از فصل 2 (به جز تکرار مختصر spin-off) کتی کین) ، اما به لطف “Return of the Pussycats” این هفته ، بالاخره توانستیم جوزی مک کوی (اشلی موری) ، والری براون (هیلی لا) و ملودی ولنتاین (آشا برومفیلد) را دوباره روی صحنه خود ببینیم.

در قسمت ، و اسپویل بعد از این مرحله، جوسی پس از آنکه مدتها پیش شهر خود را با دوستانش ترک کرد ، یک فوق ستاره موسیقی جهانی است. در طول تور جهانی خود ، او ناگهان می رود و بعداً با اطلاع از مرگ ناگهانی پدرش به ریوردیل برمی گردد. در آنجا ، او حقایق سختی را برای باند فاش می کند که آنها هرگز دوستان واقعی نیستند. و به نوبه خود ، شورش های والری و ملودی ، که او آنها را رها کرده است ، خوانده می شود.

موری به Decider گفت: “طرح این قسمت شبیه آنچه که مقاله نوشت و طرفداران از آن شکایت کردند.” و من فکر می کنم بسیاری از مردم آن را فراموش می کنند. به نظر می رسد آنها فراموش کرده اند که بازیگران هنوز هم انسانی هستند. آسیب پذیری شخصی خود. “

ناهمواری های اولیه برطرف می شود ، جوسی دوباره با آنچه در شهر با پپ دوست داشت وصل می شود و گروه تصمیم می گیرد با برگزاری کنسرت خیریه در بار The Whyte Wyrm به آرچی (KJ Apa) کمک کند. و از آنجا همه چیز را به دست می آوریم. همه آن را با لباس های Josie و Pussycats ، آهنگ های موضوعی و جمعیت از دست می دهند.

اما این همه ماجرا نیست! از قسمت کلاسیک در انتهای قسمت رودخانه مد حدود یک میلیون منحنی پرتاب می کند. ابتدا ، جوسی تصمیم می گیرد تور جهانی خود را به تعویق بیندازد و در عوض با جوسی و پوسیکت تور می گذارد. دوست پسر والری/احتمالاً نامزد آلن ام تصمیم می گیرد با آنها به تور برود و ملودی از این تور به عنوان تور کتاب استفاده می کند. طوفان تابستان عنوان کتاب ملودی طوفان تابستانی) جاش دوست دخترش را پشت سر می گذارد و سعی می کند خاکستر پدرش را در محل موسیقی مورد علاقه اش پراکنده کند و حتی Sweet Pea (جردن کانر) به همراه مادر جوشی سیرا مک کوی (رابین گیبونز) در اتوبوس تور می پرند.

… سپس دوست قدیمی پدر جوسی توتس شیرین (رون سلمور) ظاهر می شود و به جوزی می گوید که پدرش به دلایل طبیعی فوت نکرده است. او احتمالاً در نیواورلئان کشته شده است و احتمالاً در وودو دست داشته است.

“معمولی است. رودخانهموری در مورد پایان گفت: “همیشه یک منحنی عجیب وجود دارد ، 25 دقیقه بعد یک پسر عجیب از سایه بیرون می آید ، و شما آماده هستید که پیش بینی کنید چه اتفاقی در آینده رخ می دهد.”

قسمت به همین جا ختم نمی شود رودخانه لوگو اما جدید گربه لوگو. بنابراین ، یک اسپین آف در راه است و پایان آن به نظر می رسد که درب پشتی ترین خلبان در بین خلبانانی است که پشت خلبان داشته اند. برای بازگشت به این مجموعه ، فیلمبرداری از برخی از اعداد نمادین موزیکال قسمت ، ادامه مطلب را بخوانید و درباره افکار ما در مورد سومین سری آیه آرچی بیشتر بدانید.

تعیین کننده: در این قسمت ، دوباره جوسی رودخانه و البته شما به نمایش باز می گردید. رودخانهبه بنابراین ، به طور کلی ، برخورد با این قسمت برای شما چگونه بود؟

اشلی موری: احساسی بود. خیلی احساسی بود. ترسناک بود. این سخت بود. هیجان انگیز بود. خیلی زیاد بود.

آیا هیچ تردیدی در بازگشت وجود نداشت؟ البته ، به عنوان یک طرفدار ، من بسیار خوشحالم ، اما کنجکاو هستم که در ابتدا با این ایده چه احساسی داشتید.

چندین داستان درباره بازگشت من وجود داشت ، اما من نمی خواستم. و بعد وقتی روبرتو با من این ایده را نشان داد که به جوسی نشان دهد او یک فوق ستاره واقعی در کمیک ها است ، ما او را در تلاش برای رسیدن به آنجا دیدیم. کتی کین، واقعا برام جالب بود و این فرصتی برای بازپس گیری نمایندگی در فضایی بود که جوسی هرگز نداشت.

اولین روزی که با شما بودید چگونه بود؟

انگار ماههای زیادی گذشت. صادقانه می گویم روز اول فیلمبرداری را نمی توانم به خاطر بسپارم … همه ما مجبور بودیم 14 روز قبل از عزیمت به یراق آلات ، تمرینات و … قرنطینه کنیم. و اولین باری را که بعد از دو هفته بازگشت به کانادا بیرون رفتم ، به خاطر دارم. واقعاً سورئال بود. حتی نمی دانستم چگونه با احساساتم کنار بیایم. عجیب بود. انگار داشتم در دژاوو خودم قدم می زدم ، مطمئن نبودم کجا هستم و چه احساسی دارم. عجیب بود.

ریوردیل -
عکس: CW

ما همچنین در این قسمت آشا برومفیلد و هیلی لا را به دست می آوریم. دیدار مجدد شما با آنها چگونه بود؟

شگفت انگیز بود. دیدن آنها خوب بود و این فرصت خوب بود که بتوانیم همان داستان سرایی و جوسی را به طور کامل ببینیم.

بسیاری از صحنه های بسیار ضروری اما اجتناب ناپذیر برای صحبت وجود دارد ، مانند صحنه ای که در آن جوسی در گروه وایت ویرم اشک می ریزد یا صحنه ای که والری و ملودی واقعاً در مورد تسلیم شدن از جوسی منفجر شدند. فیلمبرداری آن صحنه ها سخت بود؟

آره. بله ، زیرا محتوای آن قسمت تقریباً مشابه چیزی است که مقاله و طرفداران از آن شکایت کردند. و فکر می کنم بسیاری از مردم فراموش می کنند که بازیگران هنوز یک انسان هستند. ما آسیب پذیری شخصی خود را از طریق کار خود بیان می کنیم. بنابراین وقتی با استرس ، ضربه و افسردگی روبرو می شویم ، آیا همه آنچه در محل کار اتفاق می افتد مفید است ، اینطور نیست؟ اکنون شما فرصتی برای درمان آن درد دارید. انجام این کار دشوار است وقتی که به نظر می رسد همه جهان در حال تماشای آن هستند. شدید بود. واقعا شدید بود.

اما از یک سو ، من در این نمایش با افرادی که با آنها بزرگ شده بودم در اتاقی بودم و اگرچه بسیار بزرگتر از دیگران بود ، اما همه ما با هم شروع کردیم و برای این نمایش می توانیم بدون توجه به شرایط در یک اتاق در کنار هم باشیم. به تنهایی ، بار دیگر واقعاً زمان خوبی برای من بود.

به طور خاص ، می خواستم در مورد برخی اعداد بپرسم. اولین آهنگ بزرگ “همه چیز اکنون به من برمی گردد” از سلین دیون است. و من اعتراف می کنم. وقتی تمام سفر جوسی را در این سالها تماشا کردم ، کمی گریه کردم. تصویربرداری برای شما چگونه بود؟

نکته جالب این است که وقتی همه اینها را فیلمبرداری کردیم ، تمام صحنه هایی را که انجام داده ایم به خاطر می آوریم. هر لحظه ، هر انتخابی را که انجام می دهم به خاطر می آورم. و از آنجا که محدودیت زمانی وجود دارد ، سخت است که برگردید و فقط آنچه را که می توانند حفظ کنند تماشا کنید. و لحظاتی وجود دارد که من هنوز می خواهم آنجا باشم. اما من انتظار نداشتم که این یک مونتاژ و وقفه از صحنه هایی باشد که در این سالها فیلمبرداری کرده ام. رودخانهبه و مانند این است ، “اوه ، من به یاد می آورم که اینجا پیشخوان را لمس کردم.” یا “اوه ، من به یاد می آورم. خیلی خوب می شد اگر آنها وارد اتاق می شدند ، چون ما روی آن زمان خیلی کار می کردیم.” من توانستم شماره رقص کامل را که من و طراح رقص با هم انجام داده بودیم نبینم. [Laura Gray]، خدمه دوربین که توانستند دور هم جمع شوند و همچنین سعی کردند ما را دنبال کنند.

بنابراین ، ضربه زدن به نقاط لازم برای بیرون آمدن بسیار دشوار بود ، اما با دیدن جاش … می خواهم مدام او را جردن صدا کنم. [Connor]، زیرا نام اصلی او این است. اما دیدن من و جردن در حال رقصیدن در پاپ و دیدن همه فلاش بک ها مرا متاثر کرد. “اوه ، یادم می آید آن روز کجا بودم.” یادم می آید آن روز چه احساسی داشتم. یادم می آید که انجام آن چقدر لذت بخش بود. یا “اوه ، من خیلی ناراحت بودم” یا “اوه ، ببین چقدر ناز هستم”. این لحظاتی بود که هرگز انتظارش را نداشتم. واقعاً ، واقعاً زیبا بود. بنابراین آنچه ما فیلمبرداری کرده ایم و آنچه واقعاً روی صفحه می بینیم بسیار متفاوت است.

عکس: CW

از سوی دیگر ، سادگی “ستارگان” نینا سیمون را دارد ، ترانه ای که جوسی برای پدرش می خواند ، و احساس می شود که او واقعاً همه چیز را در آن می ریزد.

این واقعا سخت بود زیرا من متوجه حالت احساسی نبودم. [director] اسم پسر [Givens] ذهنیت احساسی که رابین در آن لحظه جوسی را دید. و قبل از فیلمبرداری از صحنه ، آهنگ را ضبط کردیم. بنابراین ما آن را بسیار متفاوت ثبت کردیم. من آن را به عنوان یک لحظه بسیار صمیمی ، کوچک و شخصی دیدم. و وقتی آن روز به آنجا رسیدیم ، او گفت: این فقط شکنجه است. ” گفتم: “خدايا” اینطور ثبت نشده بود این چیزی نیست که من دیده ام. بنابراین من و رابین باید یک حد وسط را پیدا و درک می کردیم. سرانجام به استودیو برگشتم و دوباره ضبط کردم… من نمی توانم به یاد داشته باشم که آیا واقعاً در کنار آن صحنه قرار گرفته است یا خیر ، اما به نظر من خوب است. من فکر می کنم آنقدر قدرتمند است که شما می خواهید.

و سپس اوقات خوشی دارید و می توانید آواز بخوانید. جاش و پوسیکات بالاخره آهنگ تم. چگونه می شد این کار را در حضور همه با آشا و هیلی انجام داد؟

خوب ، آهنگ اصلی از نظر فنی همان چیزی است که در افتتاحیه قبل از اجرا با هم پخش می شود.

آهان باشه.

متعجب. این در واقع فقط یک آهنگ موضوعی Pussycat است ، اما واقعاً سرگرم کننده بود زیرا انتخاب متفاوت بود … اشعار یکسان است ، اما بیشتر جوی است و سبک راک تری دارد. و من عاشق آواز خواندن بودم. من ترجیح می دهم آواز بخوانم ، اما آهنگهایی که ما در واقع به صورت گروهی می خواندیم بسیار سرگرم کننده بود. این سرگرم کننده ترین و سرگرم کننده ترین آهنگی بود که همه ما روی آن توافق داشتیم و دوست داشتیم آن را اجرا کنیم.

ریوردیل -
عکس: CW

من فقط می خواستم در مورد پنج دقیقه آخر قسمت بپرسم. قسمت های آنقدر زیاد است که به نظر می رسد آنها به عنوان spinoff های احتمالی تنظیم شده اند. اون تیراندازی چطور بود؟ و درجا چه گفتید؟

ما در صحنه و سر صحنه چیزی نمی گفتیم و زیاد به گذشته فکر نمی کردیم. معمول رودخانهبه همیشه یک منحنی عجیب وجود دارد. پس از 25 دقیقه ، شخص عجیبی از زیر سایه بیرون می آید. برای پیش بینی اتفاقات بعدی آماده باشید. مورد علاقه من ، انتخابی که در آن لحظه انجام دادم ، این بود که حقیقت را در مورد عجیب بودن این شهر بگویم. و آخرین خط من ، اگرچه به شما می گویم قبل از اینکه اتوبوس شروع به پر شدن کند یا خیلی پر شود از اینجا بروید ، اما فکر می کنم واقعاً آن لحظه را انتخاب کرده ام: اینجا قبل از هر چیز دیوانه واری اتفاق می افتد. “چون می دانیم که هرچه بیشتر بمانیم چیزهای دیگر اتفاق می افتد ، بنابراین معمولی است. رودخانهبه

هنگامی که این استراتژی حیله گر از نوع خلبان در پشتی کار می کند و طرفداران شروع به درخواست آن می کنند ، گربه Spinoff ، آیا به آن علاقه دارید؟ یا در این مرحله به حرفه خود ادامه دادید؟

نمی دانم. اینطور نیست که من زیاد فکر کردم. من اینجا هستم تا این قسمت را ارائه کنم و به جوسی عدالت بدهیم که همه ما فکر می کنیم او سزاوار آن است و هر اتفاقی که بعد از آن بیفتد.

این مصاحبه برای وضوح و طول مدت ویرایش شده است.

رودخانه چهارشنبه ها ساعت 8:07 از شبکه CW پخش می شود.

کجا باید تماشا کرد رودخانه

دیدگاهتان را بنویسید