رژیم لاغری سریع – چربی زندگی ایده آل | رابطه جنسی


این یکی از مهمترین موارد در یافتن بهترین رژیم کاهش وزن متناسب با وزن شما است و هرگز از قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، استفاده نکنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند سریع ترین و بهترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که هرگز نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید پرخوری بدون خوردن یک یا دو وعده در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که در اشتباه هستید. شما همچنین باید اهداف واقع بینانه ای برای کاهش وزن داشته باشید و برای دستیابی به آنها سخت تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که تنها با انجام ورزش و برنامه غذایی متعادل و سالم می توانید مقداری فشار بر بدن خود وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند رژیم غذایی جنرال موتورز است. از آنجا که این رژیم سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است ، یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید در منابع مختلف بدون مصرف مکمل یا ارائه قرص های لاغری پیدا کنید. جنرال موتورز یکی از بزرگترین خودروسازان است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرده است که بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی از آن پیروی می کنند. این رژیم لاغری به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای افراد در هر سنی شناخته شده است و بسیاری از افراد می گویند با این رژیم غذایی توانسته اند در طول یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

بسیاری از مردم باید به دنبال راهی برای کاهش وزن بدون مشکل باشند. ورزشهای مختلفی را از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی امتحان کرده ام ، اما نتوانستم چربی اضافی بدن را از بین ببرم. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

رژیم عمومی موتور
هنگامی که آماده شروع رژیم غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها با یک ذهن آرام و کنترل شده در برنامه کاهش وزن خود موفق خواهید بود و با سریع ترین روش وزن خود را کاهش می دهید. این رژیم غذایی یک هفته ای است و فقط می توان از غذاهای تجویز شده استفاده کرد. اگر از این رژیم به خوبی پیروی کنید ، می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که هرگز نباید گرسنه بمانید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن اضافه می شوید. این برنامه مقدار و نوع درست غذا را برای اطمینان از سیری شما همیشه ارائه می دهد. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که رژیم غذایی که نمی خواهد از گرسنگی بماند چقدر می تواند وزن را به طور موثری کاهش دهد. اما نگران نباشید. به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما می خواهید در دنیای چگونگی کاهش وزن قدم بگذارید. این رژیم می گوید که اولین روز برنامه باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید هر میوه ای به جز موز بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و از دست زدن به غذاهای دیگر از جمله سبزیجات خام یا پخته خودداری کنید. برای استفاده م effectivelyثر از این برنامه ، می توانید از میوه های مختلف به میزان دلخواه در روز اول استفاده کنید. هر وقت گرسنه می شوم ، میوه می خورم و البته آب می نوشم.
سبزیجات در روز دوم رژیم غذایی
در روز دوم می توانید هر مقدار که دوست دارید سبزیجات خام و پخته بخورید. البته برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کنید. سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و جوشاندن یا بخارپز کردن آنها در ابتدای روز راه خوبی برای سوزاندن کربوهیدرات ها و خوردن آنها در طول روز است. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی استفاده کنید شامل لوبیای آب پز ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام است. البته در این روزها سیستم گوارش شما کمی متفاوت از حالت معمول کار می کند ، بنابراین می توانید بیشتر به دستشویی بروید. در روز دوم ، به یاد داشته باشید که روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

روز سوم رژیم لاغری: با میوه و سبزیجات پوستی سالم داشته باشید
برنامه رژیم غذایی GM 3 به شما امکان می دهد در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. با این حال ، مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید و برعکس. ترکیب این موارد با شماست. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

رژیم لاغری روز چهارم: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه شما را گرسنه می کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. این قسمت را به موز و شیر تقسیم کنید تا احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز ، عصرها سه موز و یک شب یک لیوان شیر و بقیه موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، هرگز در طول روز گرسنه نخواهید بود.

رژیم غذایی روز پنجم: گوجه فرنگی
روز 5 روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. شما می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و 6-7 گوجه فرنگی در طول روز بخورید. بدن شما می تواند سطوح بالایی اوره تولید کند ، بنابراین بهتر است میزان مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان آب افزایش دهید.

روز ششم رژیم لاغری: 1 فنجان برنج
در این روز ، می توانید یک وعده برنج برای ناهار بخورید و بقیه روز را مانند یک روز سبزیجات بگذرانید. در این روز باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً از این طریق احساس سبکی خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

روز هفتم رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز رژیم GM است. در این روز می توانید یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای که دوست دارید بخورید. این بهترین روز هفته خواهد بود.

شما قطعاً کاهش وزن بسیار خوبی را در بدن خود پیدا خواهید کرد و جز پیروی از یک برنامه میوه ، سبزی و آب هیچ کاری انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری نیز ارائه می دهد. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از شروع رژیم لاغری حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از رازهای زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید.

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بهبود لب ها با تزریق ژل به آنها

با تزریق چربی به گونه ها ، گونه ها را برجسته کنید

با تزریق بوتاکس چین و چروک صورت را از بین ببرید

بزرگ کردن سینه با کاشت سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید