رژه روز شکرگزاری میسی در سال 2021 به طور غیر منتظره با جمعیت پر می شود


رژه روز شکرگزاری میسی امسال به طور کامل برای جشن سالانه تعطیلات 95 باز می گردد ، با بادکنک های بزرگ ، جمعیت شلوغ ، اجرای موسیقی ناخوشایند و مشاهیر تصادفی افراد مشهور که نیویورکی ها عاشق آن شده اند و منتظر آن هستند. البته ، ما هرگونه شرایط پیش بینی نشده ای را که ممکن است در حال حاضر و آن زمان مانع ایجاد شود ، رد می کنیم ، اما چه زمانی در برنامه ریزی رویداد بزرگ نیویورک که ماه ها پیش در جریان این همه گیری دچار مشکل شدیم؟

“در روز شکرگزاری ، این منظره بار دیگر جمعیت نیویورک و بینندگان تلویزیون ملی را با ترکیب منحصر به فرد بادکنک های هلیومی غول پیکر ، شناورهای فوق العاده ، گروه های راهپیمایی ، گروه های اجرایی ، افراد مشهور ، دلقک ها و شخصیت های منحصر به فرد خوشحال می کند. کلاوس ، “میسی در بیانیه ای گفت.

برخی از جزئیات کلیدی در مورد رویداد ، از جمله مکان های بازدید عمومی و قوانین دسترسی/ایمن سازی برای جمعیت ، تا نزدیکترین رویداد اعلام نمی شود. با این حال ، Macy’s اطمینان می دهد که همه شرکت کنندگان و کارکنان داوطلب واکسینه می شوند ، همه شرکت کنندگان و کارکنان در صورت نیاز از پوشش صورت و وسایل حفاظتی اضافی استفاده می کنند ، فاصله اجتماعی در داخل و خارج از عملیات رژه اعمال می شود و هیچ کاهش کلی صورت نمی گیرد. .گفت وجود خواهد داشت ما تعداد شرکت کنندگان را 10 تا 20 درصد کاهش دادیم (حدود 800 تا 1600 شرکت کننده کمتر).

علیرغم کاهش ، Macy’s می گوید بالن برجسته شخصیت برجسته آن بار دیگر با 80-100 هدایت کننده پرواز می کند.

این رژه که از سال 1924 هر سال برگزار می شود (به استثنای سه سال در طول جنگ جهانی دوم) ، طی سال گذشته به طور چشمگیری کاهش یافته است تا تعداد افرادی را که برای اداره همه چیز باید شخصاً حضور داشته باشند به حداقل برساند. سال گذشته ، تنها 25 نفر به هر بالن اختصاص داده شده بود که 12 بادکنک غول پیکر به جای 16 بادکنک اصلی و 18 شناور به جای 26 معمول وجود داشت.

و به جای مسیر معمول رژه 2.5 مایل ، همه چیز در اطراف فروشگاه اصلی میسی در میدان هرالد اتفاق افتاد و جمعیت مستقیمی در این مراسم وجود نداشت ، بنابراین بسیاری از آن قبل از آن پنجشنبه از قبل فیلمبرداری شده بود. همچنین سعی شد در رژه دیگری در نیویورک که در سال 2020 لغو شد ، حضور کوتاهی داشته باشد.

نتیجه نهایی عجیب و غریب بود ، و با روحیه شهر در آن نقطه از همه گیری مطابقت داشت.

در حالی که منتظر جزئیات بیشتر در مورد رژه تکراری امسال هستیم ، همه را تشویق می کنیم تا طرح دوم “اتاق پایتخت” را در قسمت دوم فصل آینده مشاهده کنند. من فکر می کنم شما باید با تیم رابینسون بروید، NS مخزن کوسه طنز مربوط به تصادف بزرگ در رژه شکرگزاری. شما به بادکنک های چارلی براون به یک شکل نگاه نخواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید