رویکرد مرسوم در مقابل سلامتی به سلامت

آنچه ما به عنوان رویکرد مرسوم به سلامت در ایالات متحده می بینیم، از بسیاری جهات با دیدگاه و رویکرد اکثر مردم جهان به این مفهوم متفاوت است. به نظر می رسد بسیاری فکر می کنند استفاده از یک رویکرد مرسوم به معنای استفاده است داروی آلوپاتیک، که شامل تاکید اولیه بر نسخه ها و درمان های تولید شده شیمیایی است، در حالی که در اکثر کشورهای دیگر این رویکرد شامل هر دو می شود آلوپاتیو همچنین درمان ها و درمان های جایگزین. اینکه کدام مسیر برای شما بهتر است به طرز فکر، نگرش، سلامت عمومی، وضعیت، اعتقادات و غیره شما بستگی دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، این مقاله سعی دارد به طور خلاصه به بررسی، بررسی، بررسی و بحث در مورد رویکردهای مختلف و برخی از مزایا و معایب مختلف بپردازد.

1. رویکرد عادی: عیب روش به اصطلاح مرسوم این است که اغلب به علائم بیشتر از همه علل احتمالی و غیره توجه می کند. او بیماری ها را معمولا با استفاده از یک داروی شیمیایی برای تسکین ناراحتی و درمان بیماری ها درمان می کند. مهم است که به رسمیت شناخته شود که بیماری ها و شرایط باید به عنوان مزمن در مقابل حاد و تهدید کننده زندگی در مقابل شرایط شایع تر طبقه بندی شوند. من کاملاً معتقدم که بسیاری از شرایط حاد وجود دارد که به بهترین وجه با دارو درمان می شوند، اما شرایطی نیز وجود دارد که عوارض جانبی و خطرات احتمالی آن را کمتر منطقی می کند. بدیهی است، زمانی که بیماری تهدید کننده زندگی است، مانند سرطان، مشکلات جدی اندام (مانند ذات الریه، مشکلات کبدی و غیره)، آنها نیاز به درمان فوری و چشمگیر دارند، در حالی که در مواقع دیگر ممکن است اتخاذ یک رویکرد جایگزین منطقی تر باشد.

2. رویکرد جایگزین: بسیاری از روش هایی مانند ریکی، طب سوزنی ، آیورودا، هومیوپاتی، داروهای گیاهی، ویتامین ها و مکمل ها و غیره به عنوان بخشی ضروری برای حفظ سلامت کلی آنهاست. اینها اغلب مصونیت ما را تقویت می کنند و آنچه ما مقاومت می نامیم. با این حال، فرد باید مراقب باشد که این کار را با مشورت با یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط و ذهن باز که قادر به استفاده از هر دو روش است، انجام دهد. بدون هیچ گونه داروی تجویز شده بدون مشورت کامل با پزشک خود، آن را ادامه ندهید! خطرات و فواید آن را بشناسید.

3. تندرستی: ادغام هوشمندانه و بدون درز درمان های معمولی و جایگزین اغلب عاقلانه ترین رویکرد است. در بیشتر نقاط جهان، رویکردهای غیرشیمیایی قبل از روش‌های مرسوم استفاده می‌شود تا استفاده بیش از حد و وابستگی را به حداقل برسانند و عوارض جانبی را به حداقل برسانند و سعی در تقویت ایمنی و سیستم ایمنی بدن ما داشته باشند. این جوهر یک برنامه سلامتی است که در آن ما ادامه می‌دهیم و از تمام روش‌هایی که می‌توانند سلامت کلی ما را افزایش داده و بهبود بخشند، استفاده می‌کنیم.

احتیاط، شما باید تحقیقات خود را انجام دهید و برای استفاده از بهترین ترکیب با متخصصان بهداشتی واجد شرایط و آموزش دیده مشورت کنید. آن به شما بستگی دارد!

رژیم لاغری سریع