“روچینگ” یک روند جامع جدید است که دنیای دوستیابی را آلوده می کند.


عمل “خروش” مانند کرم هیولا که نام خود را دارد قدرت خود را از اعداد می گیرد.

جدیدترین گفتگوی قدمت یادگاری در اینجا آمده است. متأسفانه ، آنقدر رایج است که پدیده اجتناب ناپذیر خواستگاری را تعریف می کند. بسیار شبیه خود سوسک بدنام.

به اصطلاح “لوچ” عمل پنهان کردن این واقعیت است که شما با چند نفر از معشوق جدید خود در ارتباط هستید. همکار جدید ممکن است بفهمد که شریک معشوق دیگری دارد ، اما “در واقع ، زیادبه گفته سوزان ترومبتی ، مدیرعامل Exclusive Matchmaking ، دیگر عاشقان. »با دیدن یکی از این اشکالات کوچک زشت الهام گرفته شد. اما می دانم که چراغ ها را روشن می کنید اشکالات زیادی وجود دارد. “

سوسک ها خود را فریب نمی دهند ، آنها عمداً آنها را در مورد زندگی جنسی خود مبهم می کنند. و نشانه های آشکاری در این مورد وجود دارد.

دامینا هافمن ، مربی دوستیابی و میزبان OkCupid ، سرمربی دوستیابی OkCupid و مجری برنامه پادکست The Dates & Mates ، می گوید: “اگر واقعاً نمی توانید با آن شخص ملاقات کنید یا احساس می کنید که در آنجا نیستید ، می دانید که سوسک هستید.” پست. به گفته هافمن ، پرچم های سرخ قرمز شامل شرکای جدیدی است که مدت زمان زیادی طول می کشد تا به پیام ها پاسخ دهند ، برنامه های لحظه آخری تغییر می کند و ناگهان به تماس های تلفنی پاسخ نمی دهند.

هافمن به پست گفت: “آنها از تلفن های خود بسیار محافظت می کنند ، به خودرو متصل نمی شوند و اعلان ها را خاموش نمی کنند.” “ملاقات همیشه در خانه کسی شروع می شود یا به پایان می رسد. رابطه جنسی بخشی یا تمرکز هر ملاقات خواهد بود ، زیرا این تنها چیزی است که آنها می خواهند.”

معمولاً اجراها زیاد دوام نمی آورند. هافمن گفت: ماهیان روچ وحشی هستند اما سریع می سوزند.

“افرادی که با برنامه های دوستیابی مانند فروشگاه آب نبات خود رفتار می کنند ، می توانند این حرکت را حفظ کنند. پس از مدتی ، آنها یا می لغزند یا تمام می شوند یا در واقع احساسات را درگیر می کنند. ”

خبر خوب این است که ماهی های زیادی در دریا وجود دارد زیرا همه گیری به تدریج در حال محو شدن است. این به معنی مسابقات بالقوه بیشتر (نه فقط سوسک های بالقوه) است.

وی افزود: اکنون که واکسیناسیون COVID-19 در ایالات متحده رواج بیشتری پیدا کرده است ، به نظر می رسد مجردهای بیشتری سعی در جبران زمان از دست رفته دارند. ملاقات با افراد جدید ، داشتن رابطه جنسی یا ایجاد روابط نزدیک می تواند عواقبی داشته باشد. ملاقات و خوابیدن با چند نفر.

و اگرچه ممکن است به اندازه نامش توهین آمیز باشد ، اما حداقل سوسک ها یادآور اهمیت شفافیت و برقراری ارتباط در یک رابطه هستند.

گرکو گفت: “روچینگ” یادآوری این است که باید رابطه جنسی ایمن را در اولویت قرار داد و در مورد انتظارات و ترجیحات خود با شرکای خود گفتگوهای صادقانه و صادقانه داشت. ” “برخی افراد ممکن است برایشان مهم نباشد که فردی که شما در حال دیدن او هستید با چند شریک زندگی می کند ، اما اگر این کار را بکنید ، باید احساس قدرت کنید که مرزها را تقسیم کرده و نیازها را اولویت بندی کنید.”

قرار ملاقات واقعا سخت است "ماهیگیری" ادامه هید
به گفته سوزان ترومبتی ، مدیرعامل Exclusive Matchmaking ، روند دوستیابی “خروس” با دیدن یکی از این اشکالات کوچک و روشن کردن آن و آگاهی از وجود اشکالات زیاد الهام گرفته شد.
گتی ایماژ/iStockphoto

دیدگاهتان را بنویسید