روزی اودانل ، مصاحبه خانوادگی 11 سپتامبر از اسناد اسپایک لی بریده شده است


روزی اودانل عملکرد مصاحبه بعدی خود را پیدا می کند

مجریان سابق “نمای” با اعضای گروه معماران و مهندسان گروه توطئه 11 سپتامبر مصاحبه خواهند کرد.

این سازمان در 10 سپتامبر میزبان اولین نمایش آنلاین “ناگفته” ، فیلمی جدید توسط دیلن اوری ، نظریه پرداز توطئه است.

پس از نمایش ، اودانل ، 59 ساله ، میزبان یک جلسه پرسش و پاسخ با خانواده 11 سپتامبر است ، که معلوم است از مستند جنجالی HBO اسپایک لی “NYC Epicenters 9/11-2021½” حذف شده است.

بازیگر “شبهای بی خوابی در سیاتل” یک بازیگر قدیمی “11 سپتامبر” بود و با میشل لیتل ، باب مک ایل واین ، درو دپالما و بیل برنیر مصاحبه خواهد کرد. گفته می شود سه مورد اخیر از مجموعه مستندهای لی حذف شده است.

مرکز تجارت جهانی
آتش نشانان و پلیس نیویورک از گرد و خاک ناشی از سقوط برج 1 در 11 سپتامبر 2001 فرار می کنند.
گتی ایماژ

لی ، 64 ساله ، هنگامی که مصاحبه ای با نیویورک تایمز در روز دوشنبه منتشر شد با واکنش شدید روبرو شد و اعتراف کرد که به “گزارش های رسمی” حملات 11 سپتامبر 2001 اعتقاد ندارد. برنده اسکار به این نشریه گفت: “میزان گرمای مورد نیاز برای ذوب فولاد به آن درجه حرارت نرسید.” “سپس ساختمان هفتم را کنار هم قرار دادیم و روی زمین فرو ریخت. اگر آن را در کنار یک فروپاشی دیگر ساختمان تخریب شده قرار دهید ، به همان چیز نگاه می کنید. “

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، “ناگفته” یک “مستند بلند” درباره چهار خانواده است که در تلاش هستند تا حقیقت مرگ عزیزان خود را پس از تخریب مرکز تجارت جهانی 20 سال پیش بفهمند. این فیلم در 17 سپتامبر در یوتیوب منتشر می شود.

اودانل از گذشته برای ترویج توطئه 11 سپتامبر گذشته است و یکبار به واشنگتن پست گفت که “هنوز [does] داستان رسمی حمله تروریستی را باور نکنید. نظریه دیگری که وی در قسمت “نمایش” در 2007 ارائه داد ، مربوط به یکی از ساختمانهای مرکز تجارت جهانی بود.

مادر پنج فرزند معتقد بود که در اواخر بعدازظهر 11 سپتامبر 2001 ، یکی از 7 ساختمان مرکز تجارت جهانی بمباران شد. او توضیح داد ، اما شماره 7 یکی از برجهایی نبود که هواپیمای ربوده شده به آن حمله کرد ، اما “ساختمان دیگری در طبقه 47 ، در ساعت 5:30 بدون هیچ چیز سقوط کرد”.

“من معتقدم این اولین بار در تاریخ است که آتش فولاد را ذوب می کند. من معتقدم که برج تجارت جهانی 7 – ساختمان 7 بر اساس فیزیک ناقض خود فرو ریخت. سقوط یک ساختمان بدون مواد منفجره غیرممکن است. “

روزی دونل
مجری سابق “The View” نظریه توطئه 11 سپتامبر خود را در قسمت 2007 توضیح داد.
گتی ایماژ

دیدگاهتان را بنویسید