رفیعی: بازی در پرسپولیس آرزوی کودکی ام بود/ با همبستگی و صمیمیت موفق می شویم


رفیعی: بازی در پرسپولیس آرزوی کودکی ام بود/ با همبستگی و صمیمیت موفق می شویم

هافبک جدید پرسپولیس درباره قراردادش با این باشگاه صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، سوروس رفیجس پس از دیدار با رضا درویس و عقد قرارداد با پرسپولیس مقابل دوربین باشگاه حاضر شد و به سوالاتی پاسخ داد که در ادامه می خوانید:


* سعی کردم رویای کودکی ام را محقق کنم


من واقعا خوشحالم. برای خودم خیلی خوشحالم چون سال ها تلاش کردم تا به شرایط آرزوی کودکی ام برسم و دو بار این اتفاق افتاد و در خدمت باشگاه پرسپولیس و هوادارانش بودم و حالا برای سومین بار آمده ام و امیدوارم باشم. اینجا برای سالها و طرفدارانش. برای خدمت. در این مدت صحبت ها و صحبت هایی داشتم و صحبت ها آنقدر مثبت بود که الان به عنوان بازیکن پرسپولیس در اختیار شماست.


* برای امضای قرارداد از گل محمدی مجوز گرفتم


اتفاقات زیادی باید رخ دهد و بستری برای انتقال چهره ها فراهم شود. امسال همه چیز مرتب بود و در زمان مناسب این اتفاق افتاد و شرایط من خوب است و نظر باشگاه مثبت بود و آقای گل محمدی هم لطف کردند و به تیم پرسپولیس خدمت کردند. قبل از انتقال به باشگاه، دوباره با آقای گل محمدی صحبت کردم و اجازه گرفتم و مطمئن هستم که با هم می توانیم کار خوبی برای هواداران او انجام دهیم.


* می خواستم برای هواداران برگردم


حقیقت این است که جو پرسپولیس با حداقل باشگاه های خانگی آنقدر متفاوت است که به خصوص در اوایل خیلی احساس انزوا می کنی. اما در تمام مدتی که آنجا بودم هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشتند و همیشه ابراز محبت کردند و این باعث خوشحالی من شد. یکی از دلایلی که همیشه دوست داشتم برگردم تشکر از هواداران بود که البته کارم را سخت تر و تحت فشارتر می کند و دوست دارم آنها را بیشتر خوشحال کنم و به این عشق پاسخ دهم و در نهایت فکر کردم عامل بسیار مهم


* صداقت همیشه پیروز است


من همیشه معتقدم که صداقت برنده است و می تواند در کوتاه مدت به شما صدمه بزند، اما در نهایت صداقت برنده است. بار اول که رفتم گفتم به خاطر شرایط مالی بود و بار دوم به خاطر پرسنل. هم سعی کردم صادق باشم و هم هواداران پرسپولیس خیلی خوب با من برخورد کردند. چون همه چیز خیلی واضح بود، این ارتباط دو طرفه باقی ماند. من هم سعی کردم طوری رفتار کنم که این احترام حفظ شود و فکر می کنم این اتفاق بین من و هواداران پرسپولیس و این عشق حفظ شود و بیشتر هم خواهد شد. این یک عامل موثر برای حضور دوباره در پرسپولیس است.


* نبود قهرمانی پرسپولیس دلیل بر عملکرد ضعیف نیست


پرسپولیس فصل گذشته پیروز نشد اما امتیازات خوبی کسب کرد. حضور او در لیگ دوم در این پست نشان می دهد که پرسپولیس تیم قدرتمندی است و کار خوبی انجام داده است. اینکه بعد از 4-5 سال قهرمانی قهرمان نشدی دلیل بر عملکرد ضعیف نیست. به خصوص اینکه تیم دوم است و بیش از 60 امتیاز آورده است.


* اگر کارمان را درست انجام دهیم نتیجه می گیریم


ما حق داریم که فکر کنیم هر کس در مسیر ما قرار دارد باید کار خود را به خوبی انجام دهد. مدیریت ارشد یک باشگاه به کارکنان و بازیکنان و کادرفنی و هواداران و هواداران بستگی دارد. اگر بتوانیم کارمان را به خوبی انجام دهیم، قطعاً می توانیم نتیجه خوبی بگیریم، اما صحبت از قهرمانی در ابتدای فصل و تمرین درست نیست، چرا که دلیلی برای اعمال ذهنیت و فشار وجود ندارد. یک تیم. مطمئنم تیم بزرگ و قدرتمندی خواهیم داشت تا هواداران هم از نوع فوتبال و هم از نتایج راضی باشند و در نهایت اگر هرکس کار خود را به خوبی انجام دهد می توانیم به نتیجه دلخواه یعنی قهرمانی برسیم.


* نزدیکی تیم به نتیجه گیری کمک می کند


تا حدودی علی [بیرانوند] این که چند روز پیش در اردو گفتم چقدر باید با هم باشیم، محبت آمیز و خنده دار است. من خیلی خوشحالم. بیشتر آنها دوستان قدیمی من و فرزندانی هستند که با آنها در تیم بودیم. به مرتضی سلام می کنم و خیلی خوشحالم که سال ها بعد به پرسپولیس آمد. دنیل بهترین دوست من است و با هم بازی کردیم و این می تواند به من هم کمک کند. بچه هایی که قبلا در تیم بوده اند دوستان قدیمی من هستند و من با کسانی که عضوی از آنها نبودم ارتباط دارم. فکر می کنم تیم ما بسیار خوب، دوستانه و صمیمی خواهد بود و مطمئن هستم که به ما کمک می کند تا در مورد نتیجه گیری و عملکرد تیم صحبت کنیم.


* با تمام وجود در پرسپولیس هستم


با تمام وجودم خوشحالم؛ اولین چیزی که برای من اتفاق افتاد چیزی بود که همیشه در ذهنم بود و من را می خواست. در زندگی به این نتیجه رسیده ام که «دوران بی احترامی ماندگار خواهد بود». هر فنجان و موقعیتی که می گیرید یک روز به پایان می رسد، اما توانایی اینکه با قلب و قلب خود جایی باشید تا احساسات خود را درک کنید و در نهایت از آن لذت ببرید تا آخر عمر باقی خواهد ماند. من خیلی خوشحالم که در جایی هستم که واقعا می خواهم باشم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای همه ما بیفتد.


انتهای پیام/