رفلکسولوژی جنسی

رفلکسولوژی جنسی، بازتاب شناسی را فراتر از حوزه ماساژ پا و به حوزه تمایلات جنسی منتقل می کند. این بر اساس اصل استفاده از نقاط رفلکس جنسی ما در عشق ورزی برای درمان بقیه بدن است. اندام های جنسی ما قوی ترین نقاط رفلکس بدن هستند. کل بدن به اندام های جنسی انرژی می دهد، بنابراین وقتی اندام های جنسی تحریک می شوند، به نوبه خود کل بدن را تحریک و انرژی می دهند. به این ترتیب، آمیزش جنسی نوعی طب فشاری خلسه است. این بدان معنی است که رابطه جنسی زمانی که به طور دقیق و عمدی انجام شود می تواند خواص درمانی عمیقی داشته باشد.

در لگن تعداد زیادی انتهای عصبی و کانال‌ها برای سیاهرگ‌ها و شریان‌ها و همچنین بافت‌هایی وجود دارد که با هر اینچ مربع از بدن ارتباط برقرار می‌کنند. تمام مریدین های اصلی طب سوزنی که انرژی را بین بدن و اندام های حیاتی حمل می کنند از این ناحیه عبور می کنند. بنابراین، اگر مانند افرادی که از نظر جنسی ضعیف هستند مسدود یا ضعیف شود، انرژی نشت می کند و اندام ها و مغز آسیب می بینند. هنگامی که لگن و اندام های جنسی از طریق آنچه به عنوان “تمرینات جنسی” شناخته می شود تحریک و تقویت می شوند، می تواند مغز را با انرژی شارژ کند، گردش خون را افزایش دهد، جریان عصبی را تحریک کند، دیافراگم ادراری تناسلی را تقویت کند و انرژی اندام های جنسی را تقویت کند و شما را سالم تر کند. و حتی سکسی تر

از سوی دیگر، انرژی جنسی می‌تواند از طریق رابطه جنسی بی‌دقت و ناخودآگاه، مراقبت نادرست از اندام‌های جنسی و بدن و همچنین اعمالی مانند انزال مداوم مردان و عدم تعادل در چرخه قاعدگی زنان، تخلیه یا بیهوده هدر رود. این بدان معنی است که مهم است که مردان یاد بگیرند که چگونه انزال را تنظیم و کنترل کنند و زنان روی متعادل کردن چرخه زنان کار کنند.

برای مردانی که مکرراً خودارضایی می‌کنند و اسپرم‌های خود را هدر می‌دهند (لذت لحظه‌ای است) منبع انرژی حیاتی خود را از دست می‌دهند و اجازه نمی‌دهند آب حیات به بقیه بدن سرایت کند. هر انزال شامل از دست دادن نیم اونس مایع منی است. طبق گفته انجمن سرطان آمریکا، سرطان پروستات اولین تشخیص سرطان برای مردان است. حداقل 80٪ از همه مردان می توانند انتظار داشته باشند که درجاتی از مشکل پروستات را در طول زندگی خود تجربه کنند. مطالعات نشان می دهد که یکی از علل مشکلات پروستات، افراط جنسی است. وقتی مردی از طریق فکر کردن به رابطه جنسی یا با تماس فیزیکی هیجان‌زده می‌شود، تمام اندام‌های تناسلی لگن، از جمله پروستات، پر از خون می‌شوند. هنگامی که پروستات به طور مداوم در معرض این گرفتگی قرار می گیرد، ملتهب و بزرگ می شود. این امر مانع از جریان ادرار می شود و به مرور زمان یک محیط ناسالم برای بیماری ایجاد می کند.

از سوی دیگر، معمولاً زنان بر این باورند که نمی‌توانند از علائم پیش از قاعدگی و از دست دادن مخاط و خون جلوگیری کنند که اتفاقاً حاوی مواد حیاتی مانند ید، لسیتین، کلسیم، فسفر، آهن و هورمون‌های جنسی است. حقیقت این است که تخمک گذاری نباید با قاعدگی دردناک و طولانی همراه باشد. خونریزی یا پارگی رگ های خونی غیرطبیعی است و برخلاف تصور عمومی طبیعی نیست. Leucorrhea (ترشح مواد مخاطی سفید از واژن؛ اغلب نشانه عفونت) و خونریزی بیش از حد قاعدگی ناشی از یک بیماری التهابی غشای مخاطی رحم است. رابطه جنسی مکرر (مخصوصاً اگر از سنین پایین شروع شده باشد) می تواند منجر به سایر شکایات تناسلی شود که گاهی اوقات شکل بدخیم به خود می گیرند، از جمله سرطان دهانه رحم.

من اغلب در مورد انرژی و ذاتم توسط مردان بازجویی می‌شوم، مخصوصاً مردانی که به سمت من جذب می‌شوند زیرا انرژی زیادی را حس می‌کنند که گاهی اوقات آن را باورنکردنی یا مغناطیسی، تابشی، متقاعدکننده و بیشتر اوقات سکسی توصیف می‌کنند. چیزی که آنها احساس و احساس می کنند، بیش از همه انرژی جنسی من است، سرزندگی مرکزی من.

به عنوان یک پزشک کل نگر سلامت، در طول سال ها توانسته ام سلامت کلی مشتریانم را با تمایلات جنسی آنها مرتبط کنم. وقتی اندام‌های جنسی کسی تحلیل می‌رود یا مسدود می‌شود، می‌توانم آن را در وضعیت محو شدن مو، پوست، چشم‌ها، ستون فقرات کمری و اغلب خلق و خوی او و در تمام زمینه‌های انرژی احساس کنم.

یک راه برای نگاه کردن به رابطه جنسی وجود دارد که منفی، شرم آور و محدود است. سپس راه دیگری وجود دارد که وقتی به درستی انجام شود می تواند شما را تا بی نهایت ببرد. منتک چیا در کتاب بازتاب شناسی جنسی، روند گام به گام حفظ انزال و مدیریت چرخه قاعدگی را در حالی که 15 موقعیت درمانی مشترک دارد: 8 برای مردان و 7 برای زنان، به تصویر می کشد. این پوزیشن‌های شفابخش جنسی از نواحی بازتاب‌شناسی متمایز آلت تناسلی و واژن برای هدف قرار دادن مسائل سلامتی خاص در طول عشق‌ورزی استفاده می‌کنند. هر پوزیشن به قسمت‌های مختلف اندام‌های جنسی فشار وارد می‌کند که نسبت به بخشی از بدن نیاز به بهبودی دارد. از طریق این تحریک اندام های مربوطه جوان می شوند و انرژی ارگاسمی به اندام های خاص هدایت می شود. این تکنیک ها در طول هزاران سال آزمایش و اثبات شده اند.

بنابراین اگر شما از رابطه جنسی به عنوان یک عمل کثیف می‌بینید یا بر اساس ترس‌های آموخته‌شده‌تان از انجام آن امتناع می‌کنید، ممکن است بخواهید درباره این عمل زیبا، لذت‌بخش و قدرتمند که در آن هر موجود زنده‌ای از آن عبور کرده است، تجدید نظر کنید. زیرا این مسیری است که می توانیم برای زندگی دوباره به آن بازگردیم!

رژیم لاغری سریع