رفع مشکلات 130 واحد تولیدی و صنعتی


رفع مشکلات 130 واحد تولیدی و صنعتی

نقطه خدمات و ارتباط مستقیم با صنعتگران و تولیدکنندگان در شهر بزرگ صنعتی شیراز ایجاد شد.


به گزارش ایلنا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: دفتر خدمات فرصت مهمی برای پاسخگویی سریع و مستقیم با مدیران و تسهیل در امور صنعتگران و تولیدکنندگان است.


حمیدرضا ایزدی درباره راه اندازی خدمت رسانی و دیدار حضوری تولیدکنندگان با مسئولان استانی افزود: به منظور بهبود، توسعه و تسهیل فضای کسب و کار، خدمات رسانی با مدیریت استاندار راه اندازی شد. فارس و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط که تعداد آنها به 132 نفر می رسید. اقدامات و تصمیمات لازم


وی با بیان اینکه دفتر خدمات به منظور رفع برخی از مشکلات زیرساختی واحدهای تولیدی از جمله زمین، آب، برق، گاز، مخابرات، بیمه، بانک، بانک، تامین اجتماعی و غیره ایجاد شده است، افزود: هدف از تاسیس و تاسیس است. ادارات خدمات شهرها و نواحی صنعتی برای تسهیل دسترسی و خدمات رسانی، صرفه جویی در وقت و هزینه برای کارآفرینان و سرمایه گذاران و تسهیل در حل مشکلات تولیدی برای تولیدکنندگان، دیدارهای چهره به چهره با مسئولان دارند.


وی خدمت و پاسخگویی به فعالان اقتصادی را برای خدمت به صنعتگران و تولیدکنندگان و ایجاد فضای تعامل بخش خصوصی، همراهی و همدلی با دولت در حوزه ارتقاء، ارتقای شاخص های اقتصادی پیگیری و ادامه داد. بهره وری صنایع و گسترش تولید، محلی و کیفی، افزایش اشتغال پایدار و توسعه صادرات.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با تاکید بر لزوم تلاش و برنامه ریزی مدون (کوتاه مدت و بلندمدت) برای توسعه فعالیت اقتصادی تولیدی، صنعتی و تجاری، تصریح کرد: هر هفته تشکیل یک گروه کاری. ترویج و برگزاری جلسات حضوری ما برای رفع موانع، بهبود و تقویت تولید و ترویج سرمایه گذاری با برگزاری جلسات با گروه های تولیدی سخت کار می کنیم.


یزدی در خاتمه با اشاره به کارآفرینی، خلاقیت، نوآوری، آموزش و پرورش نیروی ماهر در شهرهای صنعتی، تصریح کرد: با تکمیل زیرساخت ها و امکانات در شهرها و نواحی صنعتی و ایجاد واحدهای صنعتی شاهد افزایش اشتغال خواهیم بود. و توسعه صنعتی بیشتر از قبل خواهیم شد.


این میز خدمت از ساعت 16 الی 20 در محل یک مرکز خدمات بازرگانی (پردیس فناوری) در شهرک صنعتی بزرگ شیراز دایر گردید.


انتهای پیام/