رسمی؛ بایرن مونیخ به من پیوست


رسمی؛  بایرن مونیخ به من پیوست

بازیکن فصل گذشته لیورپول به بایرن مونیخ پیوست.


به گزارش ایلنا، مدت هاست که گمانه زنی های زیادی درباره انتقال سادیو مان به بایرن مونیخ وجود دارد. بالاخره امروز اتفاق افتاد.


سادیو بلافاصله پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا درخواست کرد لیورپول را ترک کند زیرا فکر می کرد دوران حضورش در این باشگاه به پایان رسیده است. او با قراردادی سه ساله راهی بایرن مونیخ شد.


پنج روز پیش فابریسیو رومانو روزنامه نگار معروف ایتالیایی درباره این انتقال گفت: بایرن قرار است سادیو مانه را با قراردادی دائمی از لیورپول به خدمت بگیرد، پیشنهاد نهایی پذیرفته می شود. صالح حمیدزیچ سرمربی بایرن در ساعات اخیر در انگلیس حضور داشته تا با لیورپول به توافق کامل برسد. اکنون توافق کاملی بر سر شرایط شخصی با قراردادی سه ساله وجود دارد


پس از انتقال به مونیخ، بایرن به من گفت: “بسیار خوشحالم که در نهایت با بایرن در مونیخ هستم. ما زیاد صحبت کردیم و از همان ابتدا علاقه زیادی از این باشگاه بزرگ احساس کردم. بنابراین شکی نداشتم آغاز: این لحظه مناسب برای این چالش بود.


وی افزود: من می خواهم با این باشگاه به دستاوردهای زیادی برسم. در سالزبورگ بازی های زیادی بایرن را تماشا کردم، این باشگاه را خیلی دوست دارم!


سادیو مانهانتهای پیام/