“رستاخیز ماتریکس”: لورنس فیشبرن کجاست؟پیش بینی شده ترین تریلر فیلم لانا واچوفسکی قیامت ماتریسی سرانجام ، نئو (کیانو ریوز) و ترینیتی (کری-آن ماس) به طرز هیجان انگیزی به ماتریکس بازگشتند. اما شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که لورنس فیشبرن کجاست و چرا یحیی عبدالمطین دوم به جای مورفئوس بازی می کند؟

فیشبرن ، معروف به مربی نمادین نئو در قسمت سوم راهپیمایی فیلم در تریلر و در کل فیلم گم شده است. در عوض ، عبدالمتین دوم نقشی را بازی می کند که بیشتر شبیه مورفیوس جوانتر است. قیامت ماتریسی با عنوان “MORPHEUS” در اینستاگرام

مورفیوس از عبدالمتین دوم در سراسر ظاهر می شود. قیامت ماتریسی شما در دوجو در تریلر با نئو مبارزه می کنید ، به ویژه در صحنه ای که مستقیماً سکانس شناخته شده ای از فیلم اصلی را نشان می دهد.

تابستان گذشته ، فیشبرن به کرکس گفت که او برای بازی در نقش مورفئوس در فیلم بعدی خود دعوت نشده است.

او در آگوست 2020 در مصاحبه ای گفت: “هرگز از من خواسته نشد به آنها بپیوندم.” سرگرمی امشببه وی گفت: “بسیار عالی است و امیدوارم تماشاگران راضی باشند و مردم آن را دوست داشته باشند.”

او اخیراً اضافه کرده است. برخورد کننده مصاحبه: “من طرف بعدی نیستم. راهپیمایی هیچ پاسخی برای فیلم وجود ندارد ، بنابراین باید دلیل آن را از لانا واچوفسکی بپرسیم. “

برخی از رسانه ها مانند چند ضلعی، این نظریه را مطرح کرد که نسخه Fishburne از Morpheus وجود نداشت ، زیرا بازی ویدیویی کامل The Matrix Online MMORPG نشان داد که Morpheus پس از وقایع سه گانه مرد. انقلاب ماتریسیبه تا زمان ورود فیلم جدید در ماه دسامبر ، پاسخ یک راز خواهد بود.

قیامت ماتریسی واچوفسکی نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشته و جادا پینکت اسمیت ، نیل پاتریک هریس ، جسیکا هنویک ، جاناتان گروف ، پریانکا چوپرا و کریستینا ریچی در آن بازی می کنند. این فیلم قرار است در 22 دسامبر در سینماها و HBO Max اکران شود.

کجا باید تماشا کرد ماتریس: قیامتدیدگاهتان را بنویسید