رد مجوز شهرداری شیراز برای تجمع اسکیت بازان و بازیکنان در بلوار شهید چمران


رد مجوز شهرداری شیراز برای تجمع اسکیت بازان و بازیکنان در بلوار شهید چمران

شهرداری شیراز در هر بیانیه ای مجوز دعوت از شهروندان برای تجمع در نشست اسکیت بازان در بلوار شهید چمران را تکذیب کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز در اطلاعیه ای هرگونه مجوز برای دعوت از اهالی به تجمع اسکیت بازان با شهرداری شیراز در بلوار شهید چمران را تکذیب کرد.

در این بیانیه به منظور تحریک افکار عمومی در شیراز سومین شهرک حرم اهل بیت(ع) آمده است: احیاء و گسترش نشاط اجتماعی بر اساس هنجارها، ارزش ها، مولفه های دینی و اخلاقی همواره مطرح بوده است. دستور کار شهرداری شیراز و رویدادهای متعدد و متنوع در قالب مسابقات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تاکنون بر اساس مقررات صورت گرفته است.

این اطلاعیه می افزاید: شهرداری شیراز هیچ گونه مجوزی برای برگزاری راهپیمایی به نام روز جهانی اسکیت در بلوار شهید چمران صادر نکرده است و مسئولان برگزاری آن را مسئول سوء استفاده از آرم شهرداری شیراز دانسته اند.

شهرداری شیراز در این اطلاعیه اعلام کرده است: در این راستا از شهروندان فهیم و متدین سومین حرم اهل بیت دعوت می شود اخبار همایش ها، نشست ها، گردهمایی ها و کلیه برنامه های آیینی و مناسبتی را فقط از پایگاه های اطلاعاتی شهرداری شیراز دنبال کنند. مراقب ارزش‌های سودجویانه و گمراه کردن افکار عمومی در فضای مجازی باشید.

در قسمت پایانی این بیانیه آمده است: بدیهی است شهرداری شیراز در کنار گستره وسیعی از فعالیت های مدنی، نگاه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و ورزشی دارد و دیدگاه های شیرازی ها و ارزش ها را در نظر می گیرد. حرم سوم به منظور گسترش شور و نشاط. بیت (ع) قدم برمی دارد.


انتهای پیام/