راه اندازی 31 مرکز مشاوره در استان زنجان


راه اندازی 31 مرکز مشاوره در استان زنجان

معاون پیشگیری بهزیستی استان زنگجان با اشاره به فعالیت 31 مرکز مشاوره در استان گفت: سامانه خدمات مشاوره به منظور کامپیوتری کردن فرآیندهای مشاوره و جمع آوری داده های برنامه های مشاوره طراحی شده است.


به گزارش ایلنا از زنجان، سکینه بیگلری معاون پیشگیری بهزیستی استان زنجان با اشاره به برگزاری دوره آموزشی نظام خدمات مشاوره ویژه روانشناسان مرکز مشاوره در نظارت بهزیستی افزود: با کمک سامانه خدمات مشاوره افراد به راحتی می توانند مورد نیاز را پیدا کنند. مشاور و روانشناس در هر رشته تخصصی و در کمترین زمان ممکن نوبت بگیرید.

بیگلر ادامه داد: از طریق این سامانه مراکز مشاوره و روانشناسی دارای مجوز از سازمان بهزیستی به عنوان مراکز معتبر مشاوره و خدمات روانشناختی به مردم معرفی می شوند و افراد می توانند با جستجو در اینترنت در این مراکز خدمات روانشناسی را جستجو کنند. و یک نکته را انتخاب کنید


وی افزود: این سامانه برای ارائه خدمات مشاوره ای یارانه ای به نیازمندان طراحی شده است. این سامانه توزیع عادلانه یارانه را بین مردم و مراکز مشاوره تسهیل می کند و کلیه مراکز مشاوره ای که عضو سامانه هستند و فرآیندهای جاری مرکز مشاوره را در سامانه اجرا می کنند از یارانه بهره مند خواهند شد.


معاون پیشگیری افزود: سامانه جامع خدمات مشاوره بستری رایگان برای معرفی مراکز مشاوره در کشور است و مراکز می توانند به صورت حضوری و مجازی (در صورت داشتن مجوزهای مناسب) و آموزش بدون ارائه فعالیت های مشاوره ای خود را ارائه دهند. پرداخت هزینه تبلیغات در این سیستم همچنین از نرم افزار حسابداری موجود در آن بهره ببرید.


وی یادآور شد: مردم می توانند پرسشنامه غربالگری اضطراب کودکان 5 تا 6 ساله را به صورت الکترونیکی در سامانه پر کنند و نزدیک ترین مرکز به محل سکونت خود را برای استفاده از خدمات مشاوره انتخاب کنند.


بیگلری افزود: معرفی داوطلبان دوستدار و فراخوان داوطلبان در مواقع بحران از طریق این سامانه و از طریق ارسال پیامک انجام می شود.انتهای پست/