راه اندازی سامانه ثبت پروژه های عمرانی دولتی


راه اندازی سامانه ثبت پروژه های عمرانی دولتی

رئیس سازمان دهیاری ها و دهیاری های کشوری از راه اندازی سامانه ثبت طرح های عمرانی کشور خبر داد.


به گزارش ایلنا، مهدی جمالی نژاد در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه سازمان امور شهرداری ها و دهیاری های کشور با آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: این امر محقق می شود. و دستور کار این سمینار بسته به تحولات ملی تهیه خواهد شد.


وی ادامه داد: در جلسه امروز چهارشنبه مساعدت اعضای نهضت ملی مسکن و عمران در این حوزه مطرح شد و از سوی دیگر شاهد حضور همکاران در وزارت راه و شهرسازی به دلیل حادثه متروی پل آبادان بودیم. ” در همین راستا تفاهم نامه ای بین شهرداری و سازمان دهیاری ها و وزارت راه منعقد شد که بر اساس آن وزارت راه و شهرسازی در اجرای طرح های عمرانی در کنار ما خواهد بود.


معاون وزیر ساخت و ساز گفت: امروز کل سیستم مدیریت پروژه های عمرانی کشور را راه اندازی کردیم. بدون شک یکی از مشکلات کشور با توجه به تنوع و پراکندگی پروژه های دولتی و خصوصی در کشور این است که با راه اندازی این سامانه تمامی استان ها تمامی پروژه های خود را در سامانه بارگذاری می کنند و بدین ترتیب اعتبار و پیشرفت فیزیکی رصد می شود. . حتی پروژه هایی که در سفر رئیس جمهور تصویب می شود در این سامانه بارگذاری می شود.


جمالی نژاد تاکید کرد: مسائل و مشکلات شهرداری ها و دهیاری ها به طور مرتب رصد می شود، لذا در این جلسه بحث شد که حضور فعال دهیاری ها و شهرداری ها در توسعه شهرها و دهیاری ها بیش از پیش نمایان شود.


انتهای پست/