راهزن بی شرمانه در مقابل مشتری مبهوت سلمانی نیویورک را دزدید: ویدئو


اصلاح بسیار نزدیک بود.

یک فرد مسلح گستاخانه در حالی که یک آرایشگر برونکس را در دست دارد ، ضبط شد. موکلش چند سانت دورتر از صندلیش شوکه نشسته بود.

پلیس در حال شناسایی مظنونان در چوب خدمات میانی آرایشگاه ET در خیابان 183 شرقی در منطقه Belmont اندکی بعد از ساعت 7 عصر پنجشنبه است.

فیلم نظارت از سرقت در آرایشگاه ET در برانکس.
فیلم نظارت از سرقت در آرایشگاه ET در برانکس.
DCPI
مرد اسلحه ای را به آرایشگر کشید در حالی که موهای خود را کوتاه می کرد.
مرد اسلحه را به آرایشگر کشید در حالی که موهای خود را کوتاه می کرد.
DCPI
سارق مقداری جواهرات ، دو تلفن همراه و 700 دلار پول نقد به سرقت برد.
سارق مقداری جواهرات ، دو تلفن همراه و 700 دلار پول نقد به سرقت برد.
DCPI

NYPD عکس ها و ویدئوهای نظارتی را منتشر کرد که این حادثه وحشتناک در روز شنبه را ثبت کرده است.

مظنون سارق مسلح آرایشگاه.
مظنون سارق مسلح آرایشگاه.
DCPI

یک کلیپ 70 ثانیه ای خیره کننده نشان می دهد که یک فرد مسلح 30-35 ساله و 6 پا-1 با کلاه بیس بال سیاه ، پیراهن سفید ، شورت بژ و کفش های کتانی مشکی وارد فروشگاه شده و در کمین یک آرایشگر 27 ساله است. به

سارق اسلحه ای را بیرون می آورد که در کنار مشتری پوشیده از پارچه آرایشگری است که به نظر می رسد روی صندلی منجمد شده و ثروت می خواهد.

به گفته پلیس ، این آرایشگر چهار زنجیر طلا ، یک ساعت رولکس ، یک انگشتر ، یک دستبند طلا ، دو تلفن همراه و 700 دلار پول نقد تحویل داد.

راهزن قربانی را مجبور کرد این قطعه را در کیسه پلاستیکی مشکی بیاندازد و با عبارت “ممنون از خرید شما از اینجا!” پلیس می گوید قبل از اینکه وی در غرب در خیابان 183 شرقی رزرو کند.

به کسی آسیبی نرسید.

قربانی روز شنبه در این پست گفت: “من هرگز این شخص را در زندگی ام ندیده ام.” “حالا باید کار کنم تا همه چیز برگردد. هیچ کس در این بازی به شما کمک نمی کند. “

هر کسی که اطلاعاتی در مورد این پرونده دارد باید با خط تلفن NYPD’s Crime Stoppers با شماره 1-800-577-TIPS (8477) یا 1-888-57-PISTA (74782) به زبان اسپانیایی تماس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید