رئیس جمعیت هلال احمر از امدادگران حادثه سیل تشکر کرد


رئیس جمعیت هلال احمر از امدادگران حادثه سیل تشکر کرد

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی با تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی امدادگران در حادثه سیل اخیر، به عزم و اراده آهنین امدادگران شجاع و بی ادعا هلال احمر افتخار کرد. در مورد وظیفه خداپسندانه نجات و اسکان قربانیان.


به گزارش ایلنا، متن پیام کولیوند به شرح زیر است:


وقوع سیل دسته جمعی در طبیعت تابستان اتفاقی نادر در تاریخ معاصر کشورمان بود که با توجه به میزان خسارات وارده و تعداد قربانیان و مفقودان این حادثه تلخ در زمره فاجعه قرار گرفت اما مردم هلال احمر نقطه عطف قراردادش با جامعه تسکین آلام مردم بود، در روزهای دردناکی است، شروع یک بلا یعنی شروع کاری که نتیجه آن به آرامش ختم می شود. هموطنان، و حقیقت و صداقت این امر دشوار در 24 استان سیل زده امکان پذیر شد.


در جریان این بلای طبیعی، تلاش فراوان امدادگران هلال احمر، نگرانی مردم آسیب دیده را به امید تبدیل کرد و آرامش را به مناطق سیل زده بازگرداند و بدین وسیله این پیام را رساند که هلال احمر برای انجام ماموریت خود وارد شده است. از گل آلودترین سیل می آید و اکنون خدا را شاکریم که با عزم و اراده آهنین نجاتگران و نجاتگران شجاع و بی ادعا هلال احمر به وظیفه خداپسندانه نجات و پناه دادن به حادثه دیدگان مفتخر شدیم و امروز متواضعانه تر از دیروز به این ماموریت ادامه خواهد داد.


در ادامه این پیام با اشاره به پیام مقام معظم رهبری آمده است: با عنایت به پیام دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب، یقین دارم که به یاری دستان مهربان شما ناجیان سرخ و منجیان جمعیت هلال، مردم آسیب دیده بیش از هر زمان دیگری از کمک های مردمی بهره مند خواهند شد.


بی شک بیشترین اعتبار خدمات رسانی و پاسخگویی سریع و به موقع به حادثه دیدگان سیل مرداد متعلق به نیروی ناخواسته هلال احمر است که امروز گام های خستگی ناپذیر آن در مناطق سیل زده است. با توجه به اینکه کار در مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد، وظیفه خود را در قبال تمامی امدادگران، نجاتگران، جوانان و داوطلبان هلال احمر می دانم که در شرایط بسیار سخت و سخت به کمک سیل زدگان شتافتند و تا آخر عمر به بی خانمان ها خدمت کردند، سعی کردند سرپناهی برایشان فراهم کنند، ممنون.


از خداوند متعال برای شما عزت و سلامتی مسئلت دارم.


انتهای پست/