دی بلاسیو گفت که نیویورک در حال بررسی “گزینه هایی” برای از سرگیری کنسرت های بازگشت به خانه است.


این کنسرت آخر هفته در Central Park Homecoming-فینال پر ستاره برای جشن “بازگشایی” یک هفته ای نیویورک ، که مدتها قبل از افزایش موارد COVID-19 که باعث بازگشایی مجدد شده بود ، برنامه ریزی شده بود ، به طور ناگهانی در روز 23 اتفاق می افتد. این یک تلخ و شیرین است پایان تقریباً شاعرانه عصر شنبه وسط مجموعه بری مانیلو.

بیشتر بخوانید: کنسرت Central Park Homecoming به دلیل بدی هوا متوقف و تخلیه شد

طوفان گرمسیری هانری رعد و برق و باران تاریخی را به شهر آورد و برخی از بزرگترین تیترهای اصلی شب را از جمله بروس اسپرینگستین ، پل سیمون ، پتی اسمیت و الویس کاستلو متوقف کرد. و دیدن بازی سانتانا و راب توماس در کنار هم “Smooth” مضحک بود ، اما فکر می کنم فرانسس مک دورمند درباره این که کل ماجرا برای همه ما خفه کننده و ناامید کننده بود صحبت می کند.

شهردار بیل دی بلازیو صبح دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی این نمایش را به یاد آورد و گفت که دیدن چنین تعطیلی کنسرت “بسیار ناراحت کننده” است.

او گفت: “واقعاً غم انگیز است که چنین لحظه شگفت انگیز و شگفت انگیزی را به این کوتاهی ببینم.” “این تقریباً دقیقاً همان نقطه دقیق هنگام باران بود. این تعریف نیم لیوان و نیم لیوان خالی است. واقعاً ناراحت کننده بود که ببینم نمایش باید به پایان برسد زیرا نمایش قوی تر و قوی تر می شد. بسیار غم انگیز بود.”

دی بلاسیو نیمه اول نمایش را که شامل اجراهای Earth ، Wind & Fire ، Andrea Bocelli ، LL Cool J ، Jon Batiste و Journey بود ، “یکی از بهترین برنامه هایی که تا به حال دیده ام” و “The Magic” نامید. “

وی همچنین به انتقاد از اقدامات خود در هنگام تخلیه Great Lawn پرداخت و گفت که با وجود اعلامیه ای که روی صحنه رفت و به مردم اعلام شد که نمایش به طور کامل به پایان رسیده است ، برنامه در نهایت از سر گرفته می شود. این حرکت برخی منتقدان بود تماس گرفت “اجرای فوق العاده شلخته و غیرممکن ساده لوحانه” شهردار.

دو بلاسیو وقتی در کنفرانس مطبوعاتی درباره این لحظه از او س askedال شد ، گفت: “من همان اندیشه هایی را داشتم که همه در برنامه شرکت داشتند. [organizers] کلایو دیویس و داگ دیویس و مجریان – همه می خواستند این نمایش ادامه پیدا کند. اطلاعات اولیه ای که از مدیریت اورژانس و تحلیلگران آب و هوا دریافت کردیم این بود که رعد و برق متوقف می شود. رعد و برق در تابستان بسیار رایج است و بسیاری از آنها کوتاه مدت هستند. ما درک کردیم که آنها می گذرند و ما امیدوار بودیم که بتوانیم مدت زمانی طولانی داشته باشیم که همه چیز روشن شود و نمایش را در آن صورت بازگرداند. “

کم اهمیت جلوه دادن طوفان های گرمسیری خطرناک به عنوان “رعد و برق تابستانی”. به ویژه ، چندین کنفرانس مطبوعاتی را برانگیخت و تصور می کرد که خود بلاسیو هنگام نزدیک شدن آنری به حالت فوق العاده اعلام کرد.

د بلاسیو افزود: “متأسفانه ما یکی از بزرگترین کنسرت ها در تاریخ شهر نیویورک را داشتیم.” “هر کس بخشی از آن بود یک عمر آن را به خاطر می آورد. این کنسرت شگفت انگیز و شگفت انگیز بود و واقعاً این پیام را به جهان داد که نیویورک بازگشته است.”

در کمال تعجب ، شهر در صورت از بین رفتن برنامه هیچ برنامه پشتیبان نداشت. با این حال ، یک خبر مثبت وجود داشت. دو بلاسیو گفت که او هنوز در حال بحث در مورد “گزینه ها” با کلایو و داگ دیویس در مورد یک رویداد بعدی برای تکمیل این نمایش است که برخی یا همه عناوین اصلی را شامل می شود.

دی بلاسیو گفت: “من اظهارات جادویی و باورنکردنی در مورد شهر نیویورک مشاهده کرده ام و این برای همه کسانی که آن را می بینند و کسانی که آنجا بوده اند ضرر بزرگی است ، زیرا هنوز کارهایی در آنجا انجام می شود.” “اکنون باید به گزینه های خود نگاه کنید.”

ظاهراً بسیاری از مجریانی که روی صحنه نرفته بودند سعی می کردند کاری انجام دهند. هر دو بری مانیلو و پتی اسمیت شنبه شب با CNN تماس گرفتند و گفتند که از اجرای آنها ناامید شده اند. اجرای “آقای برایتساید” در پشت صحنه.

https://www.youtube.com/watch؟v=1b1YRLz3ruw

دیگران در صورت بد شدن هوا ساعت ها می ماندند. داگ دیویس به ورایتی گفت: “بروس آمد و در رختکن بود. او مدتی آنجا بود.” “پل سیمون رو به روی پارک زندگی می کرد ، بنابراین در آپارتمان خود بود. جیمی فالون در ماشینش بود. افراد زیادی در سایت منتظر بودند تا ببینند آیا می توانیم به آن برسیم. “

دیویس افزود که او در مورد انتقال سرفصل ها به یک چادر VIP در هنگام عصر صحبت می کند ، در حالی که مخاطب زنده ای انتظار نمی رود و از طریق CNN پخش می شود. [safe]به بنابراین در پرواز ، برنامه را مجدداً اجرا کردم ، آهنگ ها را برداشتم و CNN را بدون آگهی ساختم … همه ما یک رویداد در قرن را برپا کرده بودیم و این طرز فکر را داشتیم که باید ادامه یابد. به ما می دانستیم که جهان نظاره گر است. “

اما نمی تواند باشد. و همانطور که برخی از منتقدان می گویند این رویداد ، که در ماه جولای اعلام شد ، اصلاً نباید برگزار می شد ، با وجود واکسیناسیون اجباری برای شرکت کنندگان ، شاید نباید چنین اتفاقی می افتاد. همانطور که هالیوود ریپورتر نوشت ، بحث قابل توجهی در مورد همه گیری وجود ندارد که همچنان ادامه دارد.

آنها می نویسند: “این بسیار شرم آور بود که هیچ تصدیقی از تعداد افرادی که در طول همه گیری جان باختند وجود نداشت.” به نظر می رسد کل این شرکت راهی برای تقویت فراموشی جمعی در 16 ماه گذشته ، غلبه سریع بر رویدادهای آسیب زا ، اعلام پیروزی های دست نیافتنی و فرار از مسئولیت هایی است که هنوز در قبال یکدیگر داریم. “دیدگاهتان را بنویسید