دی بلاسیو تهدید می کند که اگر پلیس دستور “Vax-Or-Test” را نادیده بگیرد ، دستمزد NYPD را متوقف می کند


شهر نیویورک از حقوق کارکنان NYPD که از واکسیناسیون خودداری می کنند یا آزمایشات هفتگی کروناویروس را امتناع می کنند ، محروم می کند ، که باعث اختلاف احتمالی حقوقی بین شهردار بیل دو بلاسیو و اتحادیه پلیس شهر می شود.

دو بلاسیو در بیانیه ای در روز پنجشنبه وعده داد که “اگر پولی از دستورالعمل هایی که از دوشنبه اجرا می شود ، پیروی نکند” هیچ پرداختی وجود نخواهد داشت “.

شهردار گفت: “مدت زیادی است که مشخص شده است.” “اما ما مطمئن هستیم که مطابق قانون عمل خواهیم کرد و در صورت بروز مشکل می توانیم تنظیماتی را انجام دهیم.”

این تعهد به این دلیل است که نرخ ایمن سازی در میان کارگران شهر ، به ویژه آژانس های خدمات با لباس متحدالشکل و پاسخ دهندگان اولیه ، همچنان از جمعیتی که به آنها خدمات ارائه می دهند عقب مانده است. از این هفته ، تنها 53 of از کارکنان NYPD یک دوز واکسن دریافت کردند ، در حالی که 79 all از بزرگسالان در شهر نیویورک. دفتر شهردار در پایان ژوئیه یک قانون vax-test برای همه کارکنان شهر صادر کرد.

بر اساس فرمان اجرایی شهردار در روز سیزدهم ، کمیسر عمومی آژانس ملی پلیس یک یادداشت داخلی توزیع کرد مبنی بر اینکه کارکنانی که واکسینه نشده اند باید از 13 سپتامبر هفته ای تحت آزمایشات PCR قرار گیرند. مسئولیت بازرسی در خارج از ساعات کار بر عهده کارمند است.

هر چهار اتحادیه پلیس شهر متعهد شده اند که علیه نظم جدید یک چالش حقوقی را آغاز کنند که نشان دهنده روند وسیع تری در سراسر کشور است زیرا شهر با واکسیناسیون های اولیه واکنش نشان می دهد. این هفته ، کاخ سفید طرحی جدید را برای نیاز به تزریق کارمندان فدرال ، پیمانکاران فدرال و برخی از کارفرمایان خصوصی اعلام کرد.

بزرگترین اتحادیه نیروی انتظامی نیویورک ، انجمن خیرخواه پلیس ، شهر را تهدید به شکایت کرده و مدعی شده است که برای امتحانات خارج از وظیفه باید به پلیس اضافه حقوق داده شود. پت لینچ ، رئیس PBA در نامه ای به اعضا ، واکسن ها را “یک تصمیم پزشکی شخصی است که هر عضو باید با مشورت پزشک خود تصمیم بگیرد”.

با این حال ، طرفداران آزادی های مدنی و کارشناسان حقوقی استدلال می کنند که واکسیناسیون اجباری در حقوق قانونی دولت های محلی است.

نبرد حقوقی قطعی است ، اما من فکر می کنم [de Blasio] ویکتور کوونر ، وکیل که به عنوان مشاور شرکت نیویورک خدمت می کرد ، گفت:

جوئل برگر ، وکیل حقوق مدنی با هشت سال سابقه کار در بخش حقوقی این شهر می گوید: “برای خدمات یکنواخت که با مردم در تماس نزدیک هستند ، مانند پلیس ، افسران اصلاح و آتش نشانان ، هر دادگاهی از دستور واکسن یا آزمایش جایگزین حمایت می کند.” وی گفت که شهردار می تواند فراتر رفته و به رئیس پلیس دستور دهد ماموران پلیس را که از دستورات واکسن ، آزمایش یا ماسک پیروی نمی کنند ، اخراج کند.

تا کنون ، د بلاسیو دستور نداده است که پلیس را ملزم به واکسیناسیون بدون سایر گزینه های آزمایش که در مناطق دیگر مانند نیوآرک و ماساچوست مشاهده شده است ، کند. با این حال ، شهردار هفته گذشته درها را برای محدودیت های بیشتر باز گذاشت و اظهار داشت که وقتی از پلیس در مورد دستور واکسیناسیون کامل برای پلیس سوال می شود شهر “از نردبان بالا می رود”.

وی افزود: “نتیجه نهایی این است که ما گزینه های مختلف را بررسی خواهیم کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید