دیدار نمایندگان تشکل های کارگری گیلان با سرپرست شرکت حافظ آتیه سازان


دیدار نمایندگان تشکل های کارگری گیلان با سرپرست شرکت حافظ آتیه سازان

نمایندگان تشکل های کارگری استان گیلان با عماد کوچکی مدیر جدید شرکت حافظ آتیه سازان این استان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن ایزدی (دبیر اجرایی خانه کار گیلان) در دیدار با مدیرعامل شرکت آتیه سازان گیلان گفت: عملکرد مدیر جدید شرکت آتیه سازان گیلان قابل قبول است و خوشبختانه خدمات قابل قبولی است. از نظر سهم بیمه درمانی اضافی سرانه برای بازنشستگان.


ایزدی افزود: با ورود مدیریت جدید قراردادها با بیمارستان های خصوصی و دولتی افزایش یافته است. پیش از این قرارداد فقط برای بیمارستان قما بود اما امروز با تمام بیمارستان های خصوصی و دولتی استان قرارداد بسته شده است.


وی با تاکید بر اینکه بازنشستگان با مشکلات درمانی زیادی مواجه هستند، افزود: بی توجهی به وضعیت درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی می تواند بر مشکلات این قشر بیفزاید.


این فعال جامعه کارگری با بیان اینکه هزینه های درمانی و درمانی یکی از دغدغه های اصلی مستمری بگیران کم درآمد به ویژه مستمری بگیران شاغل است، افزود: بازنشستگان پس از گذشت سی سال از پرداخت هزینه های درمان با دو مشکل اساسی مواجه هستند. یکی کسر دو درصد از سهم درمان در زمان بازنشستگی و دیگری نیاز مبرم به ثبت نام برای بیمه تکمیلی و در صورت نبود بیمه تکمیلی نیازهای درمانی و بهداشتی دوران سالمندی تا قبل از سالمندی تامین نمی شود. بیمه پایه به هر شکل


وی گفت: مشکل اصلی که در پرداخت هزینه های درمانی مستمری بگیران و بازنشستگان بیمه آتی حافظ مشاهده می شود تاخیر در پرداخت چند ماهه است که با روی کار آمدن مدیریت جدید تا حدودی برطرف شده است. “


بعد؛ عماد کوخاکی رئیس شعب آتیه سازان استان گیلان گفت: کوتاه شدن زمان پرداخت هزینه های درمانی موجب افزایش رضایتمندی مستمری بگیران تامین اجتماعی شده است.


وی با اعلام اینکه پرداخت بدهی مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه آتی حافظ در حال انجام است، جزئیات پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد را تشریح کرد و افزود: مطالبات بیمارستان های آریا و گلسار پرداخت شده است. . تا اردیبهشت 1401 و بقیه بیمارستان ها تا اسفند 1400 مطالبات خود را دریافت می کردند، همچنین به جز داروخانه کیایی که تا فروردین 1401 مطالبات خود را دریافت می کرد، مابقی بدهی داروخانه ها تا دی ماه 1400 پرداخت شد. ضمناً بدهی مراکز تصویربرداری تا آذر 1400 و لابراتوارها و فیزیوتراپی و غیره تا آذر 1400 پرداخت شد.


به گفته وی؛ از ابتدای تیر 1401 تا 14 مرداد مبلغ 322 میلیارد ریال به حساب درمانگاه ها و بیمارستان های طرفین قرارداد واریز شده است، بنابراین در مرداد ماه سال جاری مجدداً برای مطالبات مراکز اعتبار اعطا می شود. .


کوچکی در پایان گفت: اقدامات انجام شده رضایت اکثر مستمری بگیران تامین اجتماعی را به همراه داشته و در نتیجه انعکاس آن در شرکت حافظ آتیه سازان گواه این اقدام است.


انتهای پست/