دکتر کریستین نورتروپ – مدافع سلامتی زنان

آیا تا به حال احساس می کنید که باید راه دیگری برای رسیدن به تندرستی وجود داشته باشد؟ آیا گاهی اوقات احساس می کنید که پزشک تصویر کاملی از سلامت زنان به شما ارائه نمی دهد؟ آیا تا به حال در مورد بدن خود و کارهایی که می تواند انجام دهد سؤالی دارید؟ آیا می خواهید بدانید چگونه شهوت و شادی خود را به عنوان یک زن افزایش دهید؟ خوب دکتر کریستین نورتروپ به این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر پاسخ دارد. دکتر کریستین نورتروپ به طور گسترده ای به عنوان پیشگام در سلامت و تندرستی زنان شناخته شده است.

دکتر نورتراپ که یک متخصص زنان و زایمان بوده است، متعهد است که وضعیت موجود سلامت زنان را به چالش بکشد و زنان را با دیدگاهی جدید در مورد زیبایی و پتانسیل بدن شگفت انگیزشان تقویت کند. می توان گفت که او نه تنها تجربه حرفه ای دارد، بلکه دیدگاه خودی را نیز دارد. در گفتگوی ما، دکتر. نورتروپ: «نیمه اول زندگی‌ام را صرف مطالعه و یادداشت همه چیزهایی که ممکن است در بدن زن مشکل ایجاد کند – و کشف چگونگی رفع آن گذراندم. من نیمه دوم زندگی ام را وقف روشن کردن همه چیزهایی می کنم که می تواند با بدن زن به خوبی پیش برود، از جمله آموزش به زنان چگونه واقعاً شکوفا شوند.”

یک طرفه دکتر تعهد نورتروپ به سلامت و رفاه زنان آگاهی است. او می خواهد که هر زن در جهان ارزش و پتانسیل بدن خود و نحوه تعامل آن با سایر جنبه های زندگی یک زن را تشخیص دهد. او با پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز، بدن زنان، حکمت زنان شروع کرد. افسانه های بیشتری در مورد سلامت زنان با دکتر Dr. دومین کتاب پرفروش نورتروپ، حکمت یائسگی: ایجاد سلامت جسمی و عاطفی و شفا در حین تغییر.

یائسگی، که به اشتباه به عنوان یکی از سخت ترین دوران زندگی یک زن ارزیابی می شد، امید و درک مجددی دریافت کرد. یائسگی به زمان شروع و شادی و رضایت پنهان با کتاب بازی لذت های مخفی یائسگی و لذت های مخفی یائسگی تبدیل می شود. دکتر کریستین نورتروپ در برنامه‌های The Today Show، NBC Nightly News، Rachael Ray، The View، Good Morning America، PBS و ABC 20/20 حضور داشته است. انتشار مجدد به روز شده بدن زنان، حکمت زنان در سال 2010، گواه این است که مسائل مربوط به سلامت زنان نیاز به بررسی مداوم دارد و این اطلاعات حیاتی همیشه مورد تقاضا است.

دکتر تحقیقات انقلابی کریستین نورتروپ و دیدگاه کل نگر در مورد سلامت زنان، زنان را در تلاش برای رفاه، درک و ارزش گذاری برای خود توانمند کرده است. او در جایی که صداقت لازم است غافل نمی شود. او پشت اصطلاحات فنی پنهان نمی شود، بلکه تمام نظر خود را به صراحت و به زبانی قابل فهم بیان می کند. با تجربه پزشکی خود از یک سو و خرد شهودی خود از سوی دیگر، دکتر. کریستین نورتروپ مدافع ایده آل برای سلامت و رفاه زنان است. صحبت کردن با او همیشه روشنگر بود و هست.

آدولی اودونتون http://www.wellnessrevolutionsummit.com

رژیم لاغری سریع