دویدن مجازی ، پیاده روی و غلت زدن ، راهی عالی برای فعال و متصل ماندن!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 سال سختی برای همه ما بوده است. همه گیری COVID-19 مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل را مجازی کرده است. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز آمادگی جسمانی پزشکی برای مهار شیوع ویروس کرونا بسته شده اند. با این حال ، افرادی که به تناسب اندام اختصاص داده اند راهی برای حفظ تناسب اندام و ادامه برنامه ورزشی خود پیدا کرده اند. حالا که تعطیلات زمستانی فرا رسیده است ، بیایید با هم خلاق باشیم! شرکت دوستان و خانواده در شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی راهی عالی برای حفظ فرم و القاء روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن پیراهن مسابقه جاده Peachtree 2020 را در دست دارد.هر 4 جولای از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از بیش از 60،000 دونده (علامت + ثبت نام محدودی دارد ، اما همیشه دونده های بدون شماره وجود دارد) در آتلانتا جمع شد.NS مسابقه 10K دویدن و ویلچر به نام مسابقه جاده Peachtree. هیچ جایی روی کره زمین گرمتر یا مرطوب تر از آتلانتا در روز استقلال وجود ندارد ، اما همه ما آماده هستیم تا دور هم جمع شویم و به هر حال بهترین کار را انجام دهیم. ما دویدیم ، راه رفتیم ، شانه به شانه چرخیدیم ، و هوا گرم و عرق کرده بود و اکثر ما خیلی سخت نفس می کشیدیم. محیطی مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیاده روی آتلانتا عاقلانه (و شاید به این دلیل که آنها می خواستند همه تی شرت های مسابقه 2020 را به دست آورند) یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که می تواند از سراسر جهان وارد شود.

مسابقه جاده Peachtree لغو شد؟ هرگز! امسال فقط متفاوت است.

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازماندهی شده شرکت می کنید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای اندازه گیری فاصله و زمان استفاده می کنید و نتایج خود را به سازمان دهنده ارسال می کنید. خیلی آسان! در بیشتر موارد ، هزینه ورودی شامل تی شرت تمام کننده ، شماره مسابقه و “سایر تزئینات” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه مسابقه های مجازی ممکن است متناسب با بودجه یا علایق فوری شما نباشد. در مورد لذت بردن از یک مسابقه مجازی با خانواده و دوستان خود چطور؟ سازماندهی و سرگرمی آنها دشوار نیست. استفاده از ویژگی آیفون “Facetime” در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و درگیر کردن تمام اعضای خانواده است. اگر شما مانند خانواده من هستید ، ما در همه جا هستیم ، از جمله ایالت هایی که صدها مایل دورتر هستند. ماندن در ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین دارای سنین و سطوح مختلف آمادگی جسمانی هستیم ، بنابراین برای ما که رقابتی هستیم ، یک 10K کامل (یا خیابان مشابه) می تواند سرگرم کننده باشد و برای بچه های کمتر سالم ، قدم زدن در خیابان های تعیین شده می تواند مثر باشد. اگر نمی توانید زمان و مکان تعیین کنید ، اما همچنان دارای مزیت رقابتی هستید ، یک ردیاب تناسب اندام کار می کند. زمان (یا فاصله یا هر چیزی را که می خواهید اندازه گیری کنید) بررسی کنید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل حق دارد تا در مسابقه بعدی به خانواده افتخار کند).

برای یک رویداد تناسب اندام مجازی به کمک نیاز دارید؟ این منابع را بررسی کنید:

این فصل تعطیلات فرصتی برای خانواده ، دوستان و ورزش ایجاد کرد. فقط بیرون بازی کنید ، سگ خود را برای پیاده روی ببرید یا یک رویداد تناسب اندام مجازی انجام دهید. با آرزوی موفقیت برای کسانی که در مسابقه جاده مجازی Peachtree یا سایر رویدادهای تناسب اندام مجازی شرکت می کنند!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید