دومین عضو تعیین شده در کمیسیون شاهدانه NY دارای تجربه در زمینه شاهدانه است.


یک وکیل از بوفالو ، با تخصص که شامل مشاوره به مشتریان در صنعت ماری جوانا است ، روز چهارشنبه به کمیسیون جدید کنترل شاهدانه ایالت ایالت منصوب شد.

آدام پری توسط کارل هیستی (D-Bronx) رئیس کنگره منصوب شد و یکی از پنج عضو هیئت مدیره را انتخاب کرد.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که ترمین رایت دموکرات سابق از بروکلین هفته گذشته به عنوان رئیس هیئت مدیره برای نظارت بر مقررات ماری جوانا تفریحی و محصولات مرتبط در امپایر استیت نامزد و تأیید شد.

رایت که توسط فرماندار کتی هوچول انتخاب شده است ، گفت که دایان ساوینو (جزیره D-Staten) ، مدافع طولانی مدت عضو کمیته قانونی شدن شاهدانه دیان ساوینو (جزیره D-Staten) ، “در حشیش بی تجربه بود”.

نه پری و نه هیچ یک از اعضای هیئت مدیره دیگر نیازی به تأیید کمیته ندارند.

Adam W. Perry، Esq
آدام پری توسط سخنگوی کارل هیستی به کمیته کنترل شاهدانه منصوب شد.
لوک مقابله

بر اساس وب سایت این شرکت ، پری شریک در شرکت حقوقی هاجسون روس است و کارهای او شامل موضوعات “Cannabis & Hemp” و “Canada-US Cross-Border” است.

این وب سایت می گوید که او از دفاتر هاجسون روس در بوفالو و تورنتو کار می کند ، اما کار این شرکت در کانادا “توسط قوانین ایالات متحده محدود شده است”.

در سال 2018 علف های هرز تفریحی در سرتاسر شمال سفید قانونی شد.

اعضای باقی مانده کمیته کنترل شاهدانه توسط آندره استوارت کازینز ، رهبر اکثریت سنا ، با یک نفر و هوچول با دو نفر ، انتخاب می شوند.

ماری جوانا تفریحی ، که در داروخانه های مجاز تا دسامبر 2022 موجود است ، انتظار می رود 350 میلیون دلار درآمد جدید سالانه در ایالت ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید