دولت سیزدهم در سواری های استانی رکورد زد


دولت سیزدهم در سواری های استانی رکورد زد

سخنگوی دولت در همایش مدیران کل روابط عمومی و اطلاع رسانی گفت: رسانه ها پیام رسان اطلاعات دولت هستند یعنی باید آنچه را که دولت انجام داده است به ما برسانند و خواسته ها و درخواست های استان ها را به ما برسانند. .


به گزارش خبرنگار ایلنا، علی بهادری جهرمی در همایش مدیران کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استان گفت: این نشست به منظور ایجاد تعامل دو سویه رسانه ها و دولت در سطح استان هتا برگزار شد و این دومین جلسه بود. ملاقات. امروز اتفاق افتاد


نماینده دولت تصریح کرد: مدیران کل استانداری ها مرکز اطلاع رسانی هستند. روابط عمومی بخشداری نیاز به استفاده از رسانه های محلی را به ویژه در دستاوردهای دولت که امسال داشتیم افزایش می دهد، مثلاً در زمینه دیپلماسی منطقه ای، مهار بیماری کرونا و غیره. با همیشین


وی ادامه داد: بعد از 10 سال رشد اقتصادی ما که صفر بود امروز به 3.5 تا 5 درصد رسیده است. لازم است تلخی برخی مشکلات شیرینی دستاوردها را از بین نبرد.


بهادری جهرمی گفت: باید مسابقه خوبی برای پخش خبرهای خوب داشته باشیم تا شاهد دستاوردهای خوب خود باشیم. یعنی اگر نفتکش و کشتی و ماهواره بسازیم باید در جریان باشیم.


وی تاکید کرد: رسانه ها پیام رسان اطلاعات دولت هستند یعنی باید آنچه را که دولت انجام داده است به ما برسانند و خواسته ها و درخواست های استان ها را به ما برسانند.


سخنگوی دولت گفت: این دولت رکورد زده و در یک سال فعالیت تقریبا کل کشور را طی کرده و رکوردهای سفر استانی را شکسته است.


انتهای پست/