دنیای مدنی در فیلم “بالاخره این زندگی کیست؟”


دنیای مدنی در فیلم

نمایش “بالاخره این زندگی کیست؟” نقش اصلی سعید حشمتی و دونجا مدنی از 1 تا 10 تیرماه در شهرک تئاتر شهرزاده روی صحنه می رود.


به گزارش ایلنا، «بالاخره این زندگی برای کیست؟» ترجمه برایان کلارک احمد کسایی پور درباره مجسمه ساز و استاد دانشگاه کن هریسون است که در یک تصادف رانندگی به طور غیر قابل برگشتی فلج شده است. وضعیت جسمانی صعب العلاج او این است که تصمیم می گیرد از بیمارستان به خانه فرار کند. مبارزه او برای این امتیاز پرسش های بسیار مهمی را در زمینه اراده آزاد، کرامت انسانی و اخلاق اجتماعی مطرح می کند.


بازیگران این نمایش نیما هاشمی سرشا، کیمیا خلج، هدیه هاشمی، علی ریاحی، میلاد کفایی، نیلوفر مرات، سیاوش معمارزاده، مریم بهمن پور، محمد سعادت، سجاد باقری، بهناز تاجیک و دنیا مدنی و… هستند. طراح. صحنه: کیارش ظریفی و مبین الماسی، طراح پوستر و گرافیک: مهدی طالقانی، مشاور لباس: سمانه احمدی عکاس هوایی: حامد آقا بیگی عکاسان: سارا کلوند، شیوا خدابخش و پرتو جغتای و مدیر تبلیغات: محسن.


“بالاخره چه کسی این زندگی را دارد؟” از 1 تا 10 تیرماه در ساعت 19:45 تماشاخانه شهرزاد در تالار دوشهری و علاقه مندان می توانند برای خرید بلیت از سایت تیوال اقدام کنند.


انتهای پیام/