دندانپزشک لانگ آیلند به دلیل مسکن جنسی دستگیر شدمقامات فدرال روز پنجشنبه اعلام کردند که یک دندانپزشک لانگ آیلند به اتهام شکار یک زن معتاد به دلیل برنامه ریزی و مبادله مسکن ها با رابطه جنسی ، دستگیر شده است.

به گفته چندین آژانس فدرال ، بری آرنولد 70 ساله ، که دندان هایش را از والی استریم سوراخ کرده بودند ، متهم شد که در ازای “اعمال جنسی” در خانه و محل کار خود بین ماه اکتبر نسخه های جعلی برای Oxycodone ، Percocet و Xanax ایجاد کرده است. 2016 و آگوست 2020. دریافت می کنند.

براساس کیفرخواستی که روز سه شنبه در دادگاه فدرال تنظیم شد ، گفته می شود که وی حداقل 28 نسخه غیرقانونی داروهای اعتیادآور را به مجموع 6 زن تحویل داده است.

مقامات گفتند که یک دندانپزشک متهم به تجارت مواد مخدر روز چهارشنبه دستگیر شد و در حال حاضر تا 20 سال زندان در انتظار اوست.

“دکتر آرنولد از زنان آسیب پذیر و معتاد به نفع خود استفاده می کرد. اگرچه او از نظر اخلاقی و قانونی مسئول همه نسخه ها است ، اما سوگند خود را به دلیل رفتارهای نادرست خود شکست و در واقع هیچ تفاوتی با یک فروشنده خیابانی ندارد.

ژاکلین کاسولیس ، سرپرست دادستان ایالات متحده در این منطقه ، گفت که آرنولد به تشدید بحران مواد افیونی که بخش هایی از امپایر استیت را ویران کرده است ، کمک کرد.

“دکتر “آرنولد از موقعیت خود به عنوان یک دندانپزشک سوء استفاده کرد و زنان آسیب پذیر و معتاد به مواد مخدر را شکار کرد.” “ما متعهد هستیم که از سوگند بقراط چشم پوشی کنیم و تحت تعقیب شدید متخصصان مراقبت های بهداشتی قرار بگیریم که به افزایش سوء مصرف مواد و اعتیاد در جوامع ما کمک می کند.”

مقامات در بیانیه مطبوعاتی اعلام کردند که اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره پلیس شهرستان سافولک و سافولک نیز در این مورد تحقیق کردند.

آرنولد قرار بود عصر پنجشنبه در دادگاه حاضر شود.

دیدگاهتان را بنویسید