دلیلی وجود ندارد که فیلم به اسکار راه پیدا نکند/ سعی می کنیم مشکلات میزبانی کنسرت هایی مثل اهواز را حل کنیم.


دلیلی وجود ندارد که فیلم به اسکار راه پیدا نکند/ سعی می کنیم مشکلات میزبانی کنسرت هایی مثل اهواز را حل کنیم.

وزیر فرهنگ و رهبری گفت: سازمان سینمایی برای حضور در مراسم اسکار تحت بررسی است و دلیلی برای عدم ارائه فیلم نداریم.


محمدمهدی اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، درباره لغو کنسرت هایی که مجوز دارند اما به دلیل بد رفتاری لغو می شوند، اظهار کرد: این مشکلی که در اهواز رخ داد یکی از دغدغه های ما بود که برطرف شده و امروز نداریم. آی تی. مشکل.


وزیر فرهنگ و رهبری خاطرنشان کرد: از نظر قانونی شب اول کنسرت برگزار شد اما در شب دوم چون دوستان وارد شورای تامین شهر شدند که قانوناً حق دارند این اتفاقات افتاد. از وزارت کشور، استانداری خوزستان و امام جمعه محترم اهواز تشکر می کنم و انشالله این مشکلات به زودی حل خواهد شد.


با توجه به اینکه مردم حدود سه سال است که به بیماری کرونا مبتلا شده اند، به دلیل شرایط پیش آمده از هر گونه سرگرمی به دور بوده اند، چقدر باید از رفتارهای سلیقه ای کنار گذاشته شود تا مردم به تفریح ​​و گذراندن اوقات فراغت خود بپردازند. ، او گفت. : مجوز دادن و استقبال مردم از این گونه برنامه ها افزایش یافته است و این یک فرصت است.


اسماعیلی تاکید کرد: مردم از هنرمندان ملی استقبال می کنند و ما هم وظیفه داریم آن را تبلیغ کنیم، الان یک جایی مشکل وجود دارد و باید آن را رفع کنیم. در میان این ده ها تا صدها مجوز، مشکلاتی به وجود می آید. ما سالانه تقریباً 10 هزار پروانه تئاتر صادر می کنیم، شاید یکی دو مورد وجود داشته باشد که ماهیت عملیاتی دارد و سعی می کنیم آنها را برطرف کنیم.


وزیر فرهنگ و رهبری درباره اینکه ممکن است ایران نامزد اسکار نشود، گفت: دوستان سازمان سینمایی در حال طی کردن مراحل هستند، از آخرین اتفاقات اطلاعی ندارم، اما دلیلی برای عدم نامزدی وجود ندارد. فیلم برای اسکارانتهای پست/