دشمن سال ها بود که صنعت آب و برق را برای ایجاد کینه هدف قرار داده بود


دشمن سال ها بود که صنعت آب و برق را برای ایجاد کینه هدف قرار داده بود

وزیر نیرو در آغاز رزمایش مشترک صرفه جویی در مصرف آب و برق گفت: دشمن سال‌ها برای ایجاد نارضایتی مردم بخش آب و برق را هدف قرار داده بود و سیاه‌نمایی از آب و برق در اولویت کاری خود است. برنامه ها.” توافق.


به گزارش ایلنا، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو صبح امروز در مراسم آغاز رزمایش مشترک صرفه جویی در مصرف آب و برق گفت: از اول انقلاب تاکنون دشمنان تلاش کردند به کشور ما آسیب برسانند اما همچنان نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند. .


وی ایران اسلامی را الگویی موفق برای ظالمان جهان دانست و گفت: امروز مهمترین راهبرد دشمن نارضایتی مردم از طرق مختلف است و در این میان برخی ساده انگاری ها و کوتاهی ها باعث شده دشمن تصور کند دشمن تصمیم به نارضایتی گرفته است. نتیجه بگیرید.


وزیر نیرو در ادامه گفت: دشمن سال‌هاست که بخش آب و برق را هدف قرار داده تا نارضایتی عمومی را برانگیزد و به همین منظور آب و برق را وارد برنامه‌های خود کرده و متأسفانه عده‌ای در داخل با آن موافق بوده‌اند. .


وی افزود: این مشکلات در مقابل سایر مشکلاتی که سیستم حل کرده است، به راحتی قابل حل است؛ آب و برق در صورت نیاز از طریق استراتژی توسعه زیرساخت ملی قابل حل است؛ برنامه ریزی برای شهرها و استان ها مانند مشکلات آب در بخش هایی از کشور با کمک سپاه و سایر پیمانکاران.


وی افزود: اما راهبرد دوم بهبود شیوه‌های مدیریتی است که می‌تواند با ظرفیت نهفته رونق بگیرد؛ مهم‌ترین بخش صرفه‌جویی براساس قانون است، یعنی تعدیل مصرف که باعث هدر رفتن منابع می‌شود.


وزیر نیرو در پایان با اشاره به اینکه یکی از سیاه نمایی های دشمن علیه نظام مربوط به حوزه آب است، افزود: در بخش کشاورزی باید به اصلاح الگوی کشت و روش های نوین کشت توجه شود. “


انتهای پیام/