دستگیری 505 متهم در 48 ساعت در خراسان رضوی


دستگیری 505 متهم در 48 ساعت در خراسان رضوی

فرمانده انتظامی استان به اجرای طرح امنیت محله محور در سطح استان اشاره کرد و گفت: این طرح در مدت 48 ساعت اجرا شد که منجر به دستگیری 505 متهم شد.


به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سرهنگ جواد شفیع زاده در تشریح این خبر گفت: این طرح با بهره گیری از توان و ظرفیت دستگاه های اطلاعاتی و پایگاه های پلیس استان خراسان رضوی، دستگیری محکومان فراری، تفهیم اتهام و مبارزه با جرایم خشن و غارتگری را در اولویت قرار می دهد. در مدت 48 ساعت با همکاری و هم افزایی افسران متخصص پلیس و با استفاده از ظرفیت تمامی افسران کلانتری استان انجام شد.


وی با اشاره به اینکه اجرای این گونه طرح ها تاثیر مستقیمی در کاهش جرم و جنایت و افزایش احساس آرامش و امنیت عمومی مردم دارد، تصریح کرد: این آسایش به اجرای قوانین و تلاش پلیس برای برخورد با قانون شکنان


رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با بیان اینکه در این طرح 2 روزه 505 متهم سرقت، متهم در بازپرسی قضایی، زورگیر، فروشنده مواد مخدر و اختلاسگر دستگیر شدند، افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات 888 فقره سرقت و کیف پول بودند. کاپی به 20 فقره کلاهبرداری و 14 فقره جعل اعتراف کرد.


رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در خاتمه هدف از اجرای این طرح را پاسخگویی به مطالبات مردمی برای برقراری امنیت پایدار اعلام کرد و گفت: همکاری در جهت خیر و صلاح شهروندان این امکان را به ما داده که بتوانیم چنین طرح هایی را با موفقیت اجرا کنیم و خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه اقدام گزارش دهید. موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهید.


انتهای پست/