دستگیری عامل حراج مجموعه آموزشی در فضای مجازی


دستگیری عامل حراج مجموعه آموزشی در فضای مجازی

رئیس پلیس مرکز بزرگ تولید و تبادل اطلاعات تهران از رسیدگی به پرونده فروش مجتمع آموزشی یک موسسه در فضای مجازی با قیمت بسیار پایین خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران گفت: نماینده قانونی یک موسسه آموزشی معتبر در کشور با مراجعه به پلیس فتا مدعی شد افراد ناشناس در فضای مجازی منتشر و به فروش رسیده اند. بسته های آموزشی ویژه غیر مجاز متعلق به موسسه بوده و خسارت مادی و معنوی زیادی به این موسسه وارد کرده است.


رئیس پلیس فتا پایتخت ادامه داد: شاکی در ادامه بیان کرد که با گزارش تعداد زیادی از دانش آموزان از مجتمع های آموزشی موسسه، متوجه شدیم که مجموعه های ما در چندین صفحه اینستاگرام خرید و فروش می شود و افراد ناشناس از نام این موسسه سوء استفاده کرده اند. این موسسه در شبکه های اجتماعی به فروش می رسد.


یک مقام انتظامی گفت: کارشناسان پلیس فتا پایتخت فعالیت خود را آغاز کردند و در بررسی های اولیه مشخص شد که بیش از 2 صفحه اینستاگرام با بیش از 65 هزار فالوور و تعداد زیادی مجموعه آموزشی مرتبط با موسسه در این زمینه فعال هستند.


وی افزود: فعالیت های تخصصی ماموران سایبری پلیس فتا در فضای مجازی 2 نفر از گردانندگان اصلی این صفحات را شناسایی و با اقدامات فنی هویت و محل سکونت متهمان مشخص شد و تجهیزات الکترونیکی آن در اختیار فتا قرار گرفت. پلیس.


این مقام مسئول خاطرنشان کرد: متهمان در پی درگیری با متقاضی به منظور شناسایی جرم انتساب تحویل پلیس فتا شدند و گفتند با توجه به شهرت این موسسه آموزشی در حوزه، صرفاً برای این اقدام انجام داده ایم. هدف از تحصیل ملک


رئیس پلیس فتا تهران به اطلاع شهروندان رسانده است که بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حق نشر، هرکس بدون اجازه وی یا عمداً تمام یا بخشی از هر اثر دیگری را که تحت حمایت این قانون است کپی کند. اشخاصی غیر از نویسنده نشریه، توزیع یا توزیع، از شش ماه تا سه سال مجازات انتظامی خواهند داشت، همچنین شهروندان می توانند موارد مشابه و مشکوک را از طریق سایت پلیس فتا ناجا www.cyberpolice.ir گزارش دهند.


انتهای پیام/