در صورت لزوم، قانون اساسی باید بازنگری شود


در صورت لزوم، قانون اساسی باید بازنگری شود

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: باید به یکسری اصول نظام و انقلاب مانند استقلال، تحصیل و جمهوریت برای همیشه پایبند باشیم. در صورت لزوم باید قوانین جدیدی را تصویب کنیم و در صورت لزوم قانون اساسی را بازنگری کنیم تا قدم های بعدی را سخت تر برداریم.


به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه مهندسین کشور در پانزدهمین مجمع عمومی سازمان سیاسی کشور گفت: جامعه مهندسین اسلامی بیش از 35 سال است که با چند تن از دوستان خود در حال فعالیت است. پانزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین امروز برگزار می شود.


وی گفت: کرونا بسیاری از مشکلات را تحت الشعاع قرار داده است و مدتی است که نمی توانیم این کنگره را برگزار کنیم.


باهنر گفت: سیاست جامعه اسلامی مهندسین این است که به وزارت خادمان بها داده شود و فراموش نشود. بسیاری از خدمات این انقلاب مانند دفاع مقدس و جهاد سازندگی مانند معجزه است.


دبیرکل جامعه مهندسین گفت: باید به خدمتگزارانی که بی امید تلاش کرده اند احترام بگذاریم و نقاط ضعف را پیدا کنیم و در جهت تقویت آن گام برداریم. اعلام گام دوم یک اطلاعیه کامل بود و یکی از معدود مواردی بود که مدیریت می‌گفت زمان زیادی طول کشید.


وی تصریح کرد: باید به یکسری اصول نظام و انقلاب از جمله استقلال، آموزش و پرورش و جمهوریت همیشه پایبند باشیم. در صورت لزوم باید قوانین جدیدی را تصویب کنیم و در صورت لزوم قانون اساسی را بازنگری کنیم تا قدم های بعدی را سخت تر برداریم.


انتهای پیام/