در دو سانحه رانندگی در محور کرجا – کزوینه یک نفر جان باخت و 7 نفر مجروح شدند


در دو سانحه رانندگی در محور کرجا - کزوینه یک نفر جان باخت و 7 نفر مجروح شدند

رئیس مرکز اورژانس استان البرز از تصادف رانندگی که بر اثر آن یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر مجروح شد و از تصادف زنجیره ای که شش سرنشین خودرو مجروح شدند خبر داد.


به گزارش ایلنا از البرک، احمدی مهدوی با اشاره به تصادف یک دستگاه کامیون با کامیون در محور کرج قزوین، گفت: روز جمعه 16 مرداد ماه ساعت 01:28 بامداد تصادف بین یک دستگاه کامیون و یک کامیون. در باند شمالی اتوبان کرج قزوین، خروجی بهشت ​​سکینه این موضوع به اورژانس البرز اعلام شد.


وی افزود: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی به محل حادثه اعزام شدند.


مهدوی گفت: در این حادثه متاسفانه 1 نفر مجروح و کشته شد. مصدوم در ابتدا توسط تکنسین های اورژانس در محل تحت مداوا قرار گرفت اما سپس برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شد.


رئیس مرکز اورژانس استان البرز با اشاره به مصدومیت 6 نفر در تصادف دیگر در محور کرجا – قزوین گفت: روز جمعه 16 مرداد ماه ساعت 8:28 صبح تصادف زنجیره ای پژو رخ داد. 405، تیبا، پراید، نیسان. و پژو پارس در مسیر شمال به وقوع پیوست. تصادف البرز اتوبان کرج – قزوین (بعد از ماموت) گزارش شد.


وی افزود: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی به محل حادثه اعزام شدند.


مهدوی گفت: در این حادثه 6 نفر شامل 2 مرد، 3 زن و 1 پسر مصدوم شدند که 1 نفر از مصدومان توسط عوامل اورژانس 115 و مابقی توسط تکنسین های اورژانس در محل مداوا شدند. درمان به بیمارستان منتقل شد.


انتهای پیام/