در اینجا چرخ و فلک تایمز اسکوئر به نظر می رسد.


میدان تایمز که در حال حاضر تحریک کننده ترین مکان روی زمین بود ، اکنون یک چرخ و فلک به ارتفاع 110 فوت را به چشم انداز نئون خود معرفی کرده است. چرخ میدان تایمز ، که روز چهارشنبه افتتاح شد ، یک بلوک کامل را اشغال می کند و شما را در دره ای از تبلیغات متحرک میلیاردها پیکسل می چرخاند.

نیویورک زمانی برمی گردد که یک جاذبه مرتفع جدید در میدان تایمز فرود آمده باشد.

ویتو برونو ، مدیر AMPM Entertainment Concepts ، مسئول پروژه مستقر در بروکلین ، می گوید: “همه در زندان بودند و تجارت برای مدت طولانی قفل شد. ما به دنبال چیزی بودیم که مردم را به آنجا بیاوریم و اوقات خوشی را به آنها ارائه دهیم. . “او گفت.” چرخ میدان تایمز. “ما می خواهیم مردم را به میدان تایمز برگردانیم ، اتاق های هتل عالی برای اقامت خود تهیه کنیم ، به کافه ها ، رستوران های بزرگ برویم و از همه مهمتر دوباره بلیط نمایشگاه آینده را بخریم. و در حالی که شما اینجا هستید ، در نیویورک ، در در بزرگترین شهر ، در بزرگترین خیابان ، می توانید جالب ترین عکس های سلفی را با چرخ و فلک سرد ما بگیرید. “

اما این همه عظمت هزینه دارد. بلیط هایی که برای 12 دقیقه رانندگی در میدان تایمز اسکوئر هزینه می شوند ، 15 دلار برای کودکان (زیر 10 سال) ، 20 دلار برای سایر افراد و 40 دلار (با احتساب مالیات) با مزایای “رد شدن از خط” است.

چرخ و فلک تایمز اسکوئر

مطمئناً یک بار سرگرم کننده است و بسیار بالاتر از آنچه از زمین به نظر می رسد احساس می شود ، اما چیزی که واقعاً من را در مورد سواری و دیدگاه ها بیشتر شگفت زده کرد این است که هنوز چقدر میدان تایمز در روزهای همه گیری خالی است. ساعت 3 بعد از ظهر یک روز هفته است.

سوفیا نیکول ، که با دختر خردسال خود سوار می شد ، در این مورد تهاجمی تر بود. “من آن را دوست داشتم!” او گفت. “هنگامی که به قله رسیدید ، تجربه فوق العاده ای است. در واقع بسیار بهتر از آن چیزی است که من فکر می کردم. من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. و هنگامی که شروع به بالا رفتن سریع از بالا کردم ، وحشت کردم.”

بیشتر بخوانید: نیمه شهری پیش می آید و هیچ کس من را باور نمی کند

مایکل ملندز ، که از فیلادلفیا به نیویورک سفر کرده بود ، موافقت کرد. “ما نمی دانستیم اینجا است و این یک تجربه تصادفی بود. یک چرخ و فلک در وسط میدان تایمز ، چرا که نه؟ خوب! منظورم این است که یک چرخ و فلک است. شما در یک دایره می روید. این منظره است مرکز شهر اگر در منطقه هستید ، حتماً به آنجا سر بزنید. “

https://www.youtube.com/watch؟v=O4yoPUwWV-0

NS بار مربع چرخ این خیابان بین خیابان 47 و 48 در برادوی واقع شده است ، درست در شمال استپ رد در میدان دافی ، تا 12 سپتامبر همه روزه از ظهر تا نیمه شب باز است.

دیدگاهتان را بنویسید