درهای رفاه به روی مردم باز است


رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه 13 میلیون حاشیه نشین در کشور وجود دارد، گفت: این آمار تکان دهنده ناشی از عدم تعادل توسعه و عدم اجرای طرح های تفصیلی پایدار در شهرها است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با استقبال از حضور گروه های مردمی و جهادی در حاشیه کلانشهر مشهد گفت: این حضور نشان دهنده پیوند عمیق دستگاه های دولتی با فرصت های مردم است.

وی با اشاره به تغییر در سازمان بهزیستی کشور گفت: مدیران بهزیستی در را برای مهار ظرفیت نخبگان و مردم برای کاهش آسیب های اجتماعی باز گذاشته اند.

قادری گفت: در کنار حوزه های حکومتی که در اختیار دولت است، از پتانسیل مردمی و جهادی در سایر حوزه ها استفاده می کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: همه ما وظیفه داریم مشهد مقدس را که به دلیل شرایط خاص مهاجرتی، زیارتی و سیاحتی دارای مرزها و خسارات مختلفی است، بی خطر کنیم.

وی با اشاره به ردیف بودجه مجلس برای مناطق محروم در کشور گفت: ستادهای برون شهری با قطع این اعتبارات در استان پیگیری موضوع را دنبال کنند تا از موازی کاری جلوگیری شود.

قادری همچنین خواستار تشکیل جلسه مستمر با رونق در این ستاد شد و گفت: باید به صورت تخصصی و تخصصی کار را دنبال کنیم تا شیرینی تولیدات آن مورد بهره مندی مردم قرار گیرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص ساماندهی معتادان متجاهر در حاشیه شهر مشهد گفت: سازمان معتادان متجاهر زیر نظر دولتی و دارای 20 عضو است.

وی افزود: این سازمان فرآیند بسیار پیچیده و زنجیره ای مفصل و طولانی دارد و بهزیستی در حال تهیه لایحه ای در این خصوص با هدف اصلاح قانون موجود و رفتن به دولت در آینده است.

گادری تاکید کرد: باید نگاه و راهکاری واحد و برنامه ریزی شده در بین مسئولان در این حوزه وجود داشته باشد تا کار به نتیجه مطلوب برسد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به 59 پروژه توانبخشی در مناطق مختلف از جمله حاشیه شهرها گفت: گروه های مردمی می توانند با بررسی پروژه ها از طریق مساجد و محلات به ما کمک کنند.

وی همچنین از راه اندازی سامانه خدمات رفاهی عمومی خبر داد و گفت: در این سامانه افراد کد رهگیری دریافت می کنند تا بتوانند مشکل و مشکل خود را تا حصول نتیجه پیگیری کنند.

قادری، اقوام و گروه های داوطلبی که مایل به خدمت هستند باید مجوز بهزیستی دریافت کنند تا شامل حمایت های مالی و خدمات آنها نظارت شود.

رئیس سازمان بهزیستی در خاتمه گفت: بهزیستی دارای ستاد ملی به ریاست وزیر کشور و وزیر بهزیستی است و استانداران در استان ها و شهرستان ها باید فعالیت بیشتری داشته باشند تا این حوزه سریع عمل کند. ” ادامه دادن.