داکوتای جنوبی جیسون راونزبورگ در یک تصادف مرگبار از زندان فرار می کند


جیسون راونزبورگ ، دادستان کل داکوتای جنوبی روز پنجشنبه به دلیل اتهام جنایت که باعث کشته شدن عابری شد که در ابتدا تصور می کرد یک گوزن در تصادف رانندگی سال گذشته بود ، اعتراض نکرد.

راونزبورگ 45 ساله پس از ادعای عدم رقابت برای رانندگی با اتومبیل هنگام رانندگی از خط خود و استفاده از وسایل الکترونیکی در تصادف ماه سپتامبر که جوزف بوور 55 ساله را در یک بزرگراه روستایی کشته بود ، به زندان رفت. به

دادستان از اتهام سوم برای رانندگی بی دقتی استفاده نکرده است. راونزبورگ در هر مورد 500 دلار از سوی قاضی جریمه شد و به پرداخت بیش از 3000 دلار برای تامین هزینه های مربوط به تامین امنیت محل حادثه مرگبار محکوم شد.

قاضی جان براون گفت به نظر او مجازات زندان در این مورد مناسب نیست. او همچنین درخواست خانواده بوور را مبنی بر پرداخت هزینه مراسم جنازه متوفی از سوی راونزبورگ رد کرد.

جیسون راونزبورگ ، دادستان کل داکوتای جنوبی
جیسون راونزبورگ ، دادستان کل داکوتای جنوبی خواستار عدم شرکت در مسابقه در تصادف اتومبیل که باعث مرگ جوزف بوور شد ، شد.
مانوئل بالسه سنتا / AP

براون در ابتدا درخواست خانواده از دادستان کل مبنی بر انجام خدمات عمومی برای پنج سال آینده ، نزدیک به تاریخ مرگ بوور را پذیرفت ، اما پس از مخالفت وکیل راوسبورگ ، این دستور را پس گرفت.

بینی بوور ، جنی بوور ، به براون گفت که او با تصمیم او در این مورد موافق نیست ، زیرا راونزبورگ “اراده زندگی من را گرفت”. هر دو اتهام تا 30 روز زندان و 500 دلار جریمه نقدی در بر دارند.

جنی بوور می گوید: “یک فرد عادی که این کار را می کرد قبلاً در زندان بود.” “آنچه او انجام داد ، قانون خود را زیر پا گذاشت. قانون او می گوید “از تلفن استفاده نکنید” و او چه کرد؟ او سرانجام شوهرم را با استفاده از تلفنش کشت. “

این روزنامه گزارش داد که جنی بوئر قصد دارد در دادگاه مدنی یک اقدام مرگ اشتباه علیه راونزبورگ انجام دهد. خواهر بوئر ، جین بوور ، AG را متهم کرد که در پی حادثه مرگبار پشیمانی خود را نشان نداده است.

جیسون راونزبورگ ، دادستان کل داکوتای جنوبی
قاضی جان براون در جیسون راونزبورگ گفت که فکر نمی کند زندان مناسب باشد.
دیرک لامرز/عکس AP

جین بوور روز پنجشنبه گفت: “من فکر نمی کنم چند جریمه برای کشتن یک مرد مناسب باشد.” برادرم 12 ساعت در چاله ای دراز کشیده بود. هیچ بهانه ای برای این وجود ندارد.”

تیم رنچ ، وکیل در راونزبورگ ، مدعی شد که تصادف مرگبار تصادفی بوده است و می گوید: “AG نمی خواست این دوست بمیرد.”

رنچ می گوید: “وقتی تصادفات رخ می دهد ، مردم می میرند.” هیچ کس خانواده را به خاطر بیزاری زیاد از افراد درگیر نمی داند. “

رنچ گفت “کاملاً دروغ” است که راونزبورگ باید بداند که او را کتک زده است. وی ادعا کرد که بدون قصد مخرب صحنه را ترک کرده و در بی گناهی خود ثابت قدم بوده است.

راونزبورگ ، که در جلسه پنجشنبه شرکت نکرد ، پس از تصادف در فورد تائوروس 2011 خود به بازرسان گفت که فکر می کند به یک گوزن برخورد کرده است. او گفت که متوجه نشده بود به این مرد ضربه زده است تا اینکه روز بعد به محل حادثه بازگشت و جسد بوور را پیدا کرد.

راونزبورگ گفت: “من او را ندیدم.” “من چیزی ندیدم. تا روز بعد نمی دانستم این یک انسان است.”

نمونه خون گرفته شده پس از حدود 15 ساعت نشان داد که سیستم راونزبورگ فاقد الکل بوده است. بازرسان گفتند که جمهوری خواه منتخب 2018 هنگام برخورد با بوئور هنگام قدم زدن در 14 ایالت ایالات متحده در غرب هیممور در 12 سپتامبر حواسش پرت شد.

پیرن راونزبورگ پس از شرکت در یک رویداد جمع آوری کمک های مالی GOP در ردفیلد به خانه باز می گشت. دادستان ها گفتند که او حدود یک دقیقه قبل از سقوط از تلفن همراه خود استفاده می کرد ، اما مدارک نشان می دهد که دستگاه در لحظه سقوط قفل شده است.

AG آشفته در برابر استعفای خود مقاومت کرد و مجلس نمایندگان داکوتای جنوبی در ماه مارس به توقف دو پیشنهاد استیضاح علیه افسر ارشد اجرای قانون ایالت تا پایان پرونده جنایی رای داد.

سخنگوی راونزبورگ گفت که قصد ندارد در ماه فوریه استعفا دهد.

با سیم پست

دیدگاهتان را بنویسید