داوران جشنواره تلویزیونی مستند «بخش های عکس» معرفی شدند


به جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند

دبیرخانه ششمین جشنواره تلویزیونی مستند ارزیابان بخش عکس جشنواره را معرفی کرد.


به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره تلویزیونی مستند، بهرام محمدی فرد، مجید نقی و زهرا استادزاده به عنوان داوران بخش عکس ششمین جشنواره تلویزیونی مستند به همراه اطلاعیه ای از سوی دبیرخانه جشنواره معرفی شدند.


بهرام محمدی فرد متولد 1337 یکی از با سابقه ترین عکاسان کشور است. او عکاسی را از سال 1356 آغاز کرد و یکی از عکاسان دوران دفاع مقدس است. او دبیر سرویس عکس روزنامه جمهوری اسلامی است و انتشار 5 کتاب عکس دوران دفاع مقدس از مهم ترین فعالیت های حرفه ای اوست.


مجید نقی متولد 1349 از 20 سالگی در دنیای عکاسی حرفه ای بوده است. وی یکی از اعضای کلیدی کمیته موسس خانه عکاسان ایران (1373 شمسی) است و رزومه وی در دانشگاه هنر اصفهان، دانشگاه سوره، دانشکده هابار و در دانشگاه هنر اصفهان مطالعه شده است.


زهرا استادزاده متولد 1363 و دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی است. او از سال 1389 کار عکاسی مستند را آغاز کرد و شغل اصلی او عکاسی در مناطق فقیرنشین و دورافتاده روستایی کشور است. سو دبیر آژانس عکاسی مستند است و در نمایشگاه های گروهی و انفرادی عکس شرکت می کند.


ششمین جشنواره تلویزیونی مستند با انتشار فراخوان در بخش های فیلم مستند، عکاسی مستند و مستند نویسی آغاز شد و در شهریور ماه 1401 به دبیری محسن جزدی مدیر شبکه مستند سیما برگزار می شود. آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار تا 20 تیرماه خواهد بود و علاقه مندان به ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی www. festdoctv. com


انتهای پست/