خنده کامالا هریس ثبات شغلی جو بایدن است.تیم کامالا هریس معاون رئیس جمهور روز پنجشنبه دسترسی رسانه ها به آدرس وی در ارتش آمریکا در پرل هاربر را لغو کرد. این به این دلیل است که آنها از فاجعه دیگری در محل حمله وحشتناک به ایالات متحده در همان روز وحشتناکی که در کابل رخ داد می ترسیدند.

هریس تمایل به لکنت زبان دارد و سوخت بیشتری در آتش دولت بایدن می ریزد.

همین یک هفته پیش ، وقتی خبرنگاران درباره مراحل اولیه بحران افغانستان س askedال کردند ، هریس خنده ای عجیب داشت. و این تنها لحظه ای نیست که او روی تخته سیاه میخکوب می شود.

به عنوان مثال ، هنگامی که لستر هولت از شبکه NBC او را به دلیل نرفتن به مرز ایالات متحده و مکزیک دعوت کرد ، هنگامی که قرار بود در یک خانه سالمندان اداری در بحران مرزی باشد ، هریس دوباره با خنده ای عجیب پاسخ داد. “گویی ربطی به آن ندارد.

پیشتر ، در مبارزات انتخاباتی سال گذشته ، نورا اودانل از CBS از هریس پرسید که آیا او “نظر سوسیالیستی یا مترقی” را به رای دموکرات ها آورده است ، و کامالا خندید.

نامزد سپس پاسخ داد: “نه ، نه!” همهمه ای پر از خنده های پرتنش در پی آن آمد. “این دیدگاه یک مادر 19 ساله از هند است که یک کودک سیاه پوست را در ایالات متحده بزرگ کرد و همچنین دادستان بود. به کسی که عاشق هیپ هاپ است. به عنوان مثال ، دوست دارید چه چیزی را بدانید؟ “

پس از مصاحبه ای وحشتناک با شارلمانی و خدا در مقدماتی دموکرات ها دنبال شد. مجری “باشگاه صبحانه” پرسید که آیا دادستان سابق با قانونی شدن قابلمه ها مخالف است؟ او گفت: “نیمی از خانواده ما اهل جامائیکا هستند.” شوخی می کنی؟ ها ها ها ها ها ها ها. “

او به شارلمانی گفت که آن را در کالج آموخته و در حال گوش دادن به اسنوپ داگ و توپاک شکور است. با این حال ، وی در سال 1986 ، چند سال قبل از روی کار آمدن این دو هنرمند فارغ التحصیل شد.

حتی اوج مبارزات انتخاباتی او پوچ به نظر می رسد وقتی او مخالفت جو بایدن در دهه 1970 با سرویس اتوبوس اجباری را محکوم کرد و گفت “آن دختر بچه من بودم” که منتظر اتوبوس او بود. داوطلبانه برنامه شغلی

نتیجه گیری: هریس به سختی می تواند عبور کند. آشنا مصاحبه ای آشکارا غیر صادقانه – او به همان اندازه که لبخند می زند جعلی است.

به طرز عجیبی ، همه اینها او را به یک دارایی ارزشمند برای رئیس جمهور بایدن تبدیل می کند. هر زمان که صحبت از آغاز متمم بیست و پنجم می شود ، به عنوان مثال ، برکناری وی به دلیل مشکلات روانی ظاهری ، مردم این واقعیت را در نظر می گیرند که او بایدن ، رئیس جمهور بایدن خواهد بود. یک استدلال

بی کفایتی هریس به طور خلاصه امنیت شغلی جو است.

دیدگاهتان را بنویسید